Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Srpen 2008

Jako bodnutí nožem VI

27. srpna 2008 v 21:36 | Ann Taylor
Nechala jsem se přemluvit k tomu, abych pořádně zamakala asi na nejemotivnějším a nejzávažnějším díle povídky. Konečně se totiž odhalí pozadí vraždy, kterou vyšetřuje Catherine, a smutný osud Barbary, který zdaleka nezasáhne jen vyšetřovatelku. A asi proto je tento díl zvlášť dlouhý, ale určitě si ho přečtěte až do konce.

Jako bodnutí nožem V

25. srpna 2008 v 10:01 | Ann Taylor
Po velmi dlouhé době tu máme pátý díl mojí povídky z Vegas. Kdy bude další, předesílám, je ve hvězdách, ale nevyčte to žádný astrolog ani astronom, protože jsem hrozně líný tvor a ráda se vymlouvám na školu. Každopádně se ale zatím můžete pustit do tohoto, kde se dozvíte, jestli se týmu podařilo přiblížit k nalezení Aarona, a také, jestli je Grissom o krok blíž k pochopení toho, co se s ním děje. A nebo jestli mu někdo pomůže.

Důvěra na prvním místě (3. část - dokončení)

22. srpna 2008 v 17:23 | Ann Taylor |  Mé příběhy
A poslední část. Možná vám ten konec přijde 'neukončený', ale já ho tak chci nechat. Všechno totiž nemůže být vždycky šťastné a tady to jasně vypadá, že šťastné už nebude nikdy nic. Všichni hlavní hrdinové šlápli vedle a ne všichni se z toho můžou zase vyhrabat. Ne všichni můžou mít štěstí.

Důvěra na prvním místě (2. část)

22. srpna 2008 v 17:21 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Druhá část povídky na motivy Laďčina snu v mém zpracování. Pokračuje prošetřování Dona Flacka, Dannyho nedůvěra i Macovy pochybnosti. A stále přitom nikdo neví, jestli pochybuje odůvodněně a jestli se z těch, kterým dosud plně věřili, nevyklubali zrádci.

Důvěra na prvním místě

22. srpna 2008 v 17:17 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Tahle povídka nějaký čas vznikala ve spolupráci a zůstala tak trochu u ledu, ale rozhodla jsem se ji sem dát. A protože není na pokračování, dám jí sem celou najednou. Bohužel počet znaků na článek je ale omezený, proto je rozdělena na tři krátké části. Něco hodně podobného jste se navíc mohli už dočíst u Laďky. Začly jsme to psát zhruba současně, společně jsme vymyslely příběh a obě jsme chtěly vytvořit vlastní verzi a byly jsme zvědavé, jak se shodneme, takže nejde o žádnou krádež nápadu ani autorství.