Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Září 2008

Jako bodnutí nožem VIII

18. září 2008 v 20:23 | Ann Taylor
Další díl lasvegaské povídky s Macem Taylorem je poměrně krátký. Pokračuje se ve vyšetřování únosu, ale zároveň se pro druhou část týmu otevírá úplně nový případ z úplně nového prostředí o několik stupňů výš, než byla zanedbaná a týraná dívka mezi prostitutkami.

Už nikdy! III

4. září 2008 v 21:41 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Poslední díl mojí a Laďčiny povídky. Opět nekončí šťastně, ale při tak závažných událostech jako jsou tyto to snad ani nemohlo. A reakce postav na to, co se stalo, se vlastně dá docela snadno pochopit. Jak by mohla Stella něco takového odpustit? Jak by mohla odpustit zlomené srdce? A jak by Don mohl předstírat, že se toho neúčastnil?

Už nikdy! II

4. září 2008 v 21:38 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Druhý díl povídky, co jsem psala s Laďkou na střídačku po jednotlivých odstavcích. Don i Mac jsou nadále v Iráku a kriminalistický tým pod vedením Stelly se snaží nějak zvládat svou práci a odloučení dvou přátel. Spolu s tím se snaží nelehkou situaci doma zvládat Stella a Liz, ale náhle se objeví zpráva, která všem vyrazí dech a nažene husí kůži.

Už nikdy!

4. září 2008 v 21:35 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Povídka, co jsem psala já a Laďka na wwww.ladka-j.blogspot.com. Vznikaly tak, že jsme vymyslely námět a v psaní se vzájemně střídaly, takže jsme každá vždy napsala několik odstavců, poslala text druhé a ta pokračovala. Vždy bez vzájemných zásahů do díla, držely jsme se pouze základní kostry a bylo jen na nás, jak to nakonec rozvineme. A protože obě máme i trochu odlišný styl tvorby, určitě se nelekejte, že jednotlivé části nepůsobí úplně uceleně. Či spíše sjednoceně co se stylu týče.

Jako bodnutí nožem VII

3. září 2008 v 18:33 | Ann Taylor
I tento sedmý díl je dost dlouhý. Dořeší se v něm totiž Bentleyho zneužívání, což popudí snad všechny vyšetřující a také se pokročí ve vyšetřování únosu. Najde se totiž jeden ze zásadních důkazů, které Macův provizorní tým pošlou tím správným směrem. Ale pořád zůstává spousta dalších věcí, které je třeba vyloučit a prověřit, a proto také proběhnou dva výslechy stěžejní pro oba případy.