Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Listopad 2008

Jako bodnutí nožem XII

28. listopadu 2008 v 15:15 | Ann Taylor
Díl, kdy se konečně vyřeší ten nejzásadnější problém, kvůli kterému se všechno spustilo - Aaron. Ale bude naživu, nebo policie dorazí příliš pozdě? A co, když se při čekání na výsledky Warrickovy operace přižene sanitka s někým, koho by nikdo nečekal, a kdo zamává už tak rozbouřenými emocemi jako vichřice?

Jako bodnutí nožem XI

14. listopadu 2008 v 14:58 | Ann Taylor
Jedenáctý díl povídky. Zjistíme, kdo na koho vlastně vystřelil a koho zasáhl, a jestli oběť, kterou jeden z kriminalistů musel přinést, povede k výsledkům. Určitě ale povede k menšímu chaosu mezi zbytkem kriminalistů, a toho využijí ti dva, kteří kolem sebe už příliš dlouho chodí a dosud se neměli k činu. Nelze ale zapomínat na to, že ať se mezi vyšetřovateli děje cokoli, malý chlapec je stále v ohrožení života.

Jako bodnutí nožem X

6. listopadu 2008 v 17:44 | Ann Taylor
Další a doufám, že dlouho očekávaný díl. Macův tým je na stopě pravého Michaela a nebezpečí, v jakém se ocitne, jasně napovídá, že už jsou velmi blízko odhalení všeho. Catherine s Gregem naopak pomalu přichází na to, proč mohl Burns podlehnout něčemu, čemu se celý život bránil, a zlikvidovat tak nejen sebe, ale i jednu nevinnou recepční.