Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Prosinec 2008

GSR story

28. prosince 2008 v 11:40 | Ann Taylor |  Má videa
Sice jsem říkala, že další video už bude s klipy, mám dokonce nový program, protože mám konečně o moc lepší počítač, ale pořád si nejsem dost jistá, že to zvládnu, a chci nejdřív něco s větším rozmyslem zkusit s fotkama. Ale nejhorší to není.


Láska je kurva II

23. prosince 2008 v 10:01 | Ann Taylor
Druhý díl Newyorské povídky, v němž se začíná vyšetřovat vražda Donovy snoubenky a kde se také rozpoutává jeho deprese. Příliš jsem tu ale neodhadla chování Sida Hammerbacka, ale to proto, že seriál ještě nemám tolik nasledovaný, a teď mě to trochu mrzí, ale už se nedá nic dělat. Tak bude prostě takový, jakého jsem ho udělala.

Jako bodnutí nožem XIV

23. prosince 2008 v 9:11 | Ann Taylor
Poslední díl Las Vegas. Dávám ho sem dneska, protože chci do konce roku zakončit jednu kapitolu a to Vegas a navíc je zítra štědrý den tak to berte jako takový malý dáreček. Konečně se totiž odhalí, jakou historii za sebou Mac v Las Vegas nechal a doufám, že vás to překvapí, a že jste to netušili předem.

Láska je kurva I

18. prosince 2008 v 16:59 | Ann Taylor
Zbrusu nová povídka z na těcho stránkách zbrusu nového fandomu, a totiž NY. Doufám, že se bude líbit, zatím sklidila dobré ohlasy i od lidí, kteří netuší co CSI je a začíná poměrně nedetektivně a neotřele. U Dona Flacka, jenž měl zažít jeden z nejšťastnějších dnů svého života, ale místo toho zjistí, že nic nikdy nedopadne tak, jak si člověk naplánuje.

Jako bodnutí nožem XIII

13. prosince 2008 v 10:45 | Ann Taylor
Předposlední kapitola Las Vegas. Část týmu zbývá dořešit případ Burnese, ale jinak se vše uklidňuje. Ujasňuje se stav Warricka a Lindsey a věci se vrací do normálních kolejí. Zároveň je proto ale čas se rozloučit a ještě předtím by někdo chtěl stihnout udělat jednu drobnou, ale přesto dost podstatnou věc. I když možná spíš rovnou změnit život?