Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Leden 2009

Děvka

26. ledna 2009 v 17:27 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Jednorázová povídka o tom, o čem jsem musela přemýšlet celý dnešek a včerejšek. Ani nevím proč, ani nevím, jak mě napadlo to napsat. Ale napsala jsem. Název vypovídá za vše, takže budu moc ráda, když si to přečtete a necháte komentář. A taky jestli chcete k tomu poslouchat totéž co já, pusťte si to video.

Spřátelení s Elkaelkou

26. ledna 2009 v 17:15 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Už dlouho nepřibyl žádný článek tak tady jeden je a je rovnou o novém SB, které najdete tady.
Jo a diplom pro mě a ode mě.


Láska je kurva IV

21. ledna 2009 v 20:53 | Ann Taylor
Tak tenhle díl asi nebude z nejakčnějších, ale trošku se posuneme ve vyšetřování, jehož se ujme i Sheldon, protože zjistí, že sahá mnohem dál, než se původně zdálo. A mám také dvě poznámky - pořád platí, že v této sérii jsem vůbec neodhadla povahu Sida Hammerbacka, takže mi to budete muset odpustit, a také jsem se rozhodla do perexu vždy vybrat tři věty, které by vás měly navnadit ke čtení a naznačit, jak se bude děj vyvíjet.

H&Y - Nesplněný sen

18. ledna 2009 v 9:05 | Ann Taylor |  Má videa
Konečně je tu moje první video, co není z fotek. Teprve se učím a tak jsem si vybrala mou nejoblíbenější dvojici a nejoblíbenější epizody. Snad to alespoň za něco stojí, začátky jsou těžké a tak jsem víc než pořádný střih zkoušela všechny možné i nemožné efekty a prolínání.
Všechny scény jsou přitom z epizody 3x24 a 5x01, tedy stěžejních epizod pro Horatiovu a Yelininu rodinu.Láska je kurva III

8. ledna 2009 v 22:13 | Ann Taylor
Třetí díl, tentokrát převážně s Flackem, který se potácí uprostřed hluboké deprese a snaží se nějak vyrovnat se svou ztrátou. Není to ale lehké a navíc, i když si to neuvědomuje, odmítá jakoukoli pomoc. Přestože se vynořil někdo, kdo se o ni usilovně snaží.