Má další tvorba:
Recenze filmu Sirotčinec


>>Blog přestěhován na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com<<


Únor 2009

Mé video o Ericovi

20. února 2009 v 20:02 | Ann Taylor |  Má videa
Dlouho tu nebylo žádné video. Ale ne, srabdam vím, že jich sem dávám čím dál víc. Zjistila jsem totiž, že není tak těžké je dělat a baví mě to. A tohle je další s mou momentálně zamilovanou písničkou a dlouho zamilovanou postavou. Protože Eric, ať už je to "model a děvkař", je docela složitý charakter a má za sebou víc než dost nepříjemných situací, které by si nikdo nepřál prožít. A ty, od první do páté nebo šesté řady, jsem tu shrnula.


Drsný miamský tým

9. února 2009 v 12:13 | Ann Taylor |  Má videa
Video o vážně nelehkých životech kriminalistů v Miami. Každý z nich o něco přišel, každý z nich se potýkal s překážkami a každý z nich si prožil své. A všichni doufají, že už je po všem, ale to není nikdy.
Je rozdělené do jednotlivých etap podle postav - útrapy Erica, Calleigh, Ryana, smrt Tima a Horatio a všechno to dohromady spojuje příjezd k místu, kde měli údajně Horatia zavraždit. A jako doprovod hraje Bittersweet symphony.


Video Eric a Call - Immortal love

7. února 2009 v 12:28 | Ann Taylor |  Má videa
Může jim snad někdo nefandit? Nebo spíš - může snad někdo nemilovat Erica a nepřát mu normální pořádnou přítelkyni, která by mu rozuměla, jako je Calleigh? Ať to dopadne jakkoli, fanoušci v tom mají jasno. I pro mě je to "Immortal", což je důvod výběru jedné z mých nejoblíbenějších písniček od Evanescence.
A co se týče scének, zahrnují momenty "HipHugger" od začátku až do šesté série. A zvláště tu v náhledu mám asi úplně nejradši.


Goodbye, GSR

1. února 2009 v 12:55 | Ann Taylor |  Má videa
Docela dobře jsem vyřešila problém, co vybrat za hudbu. Jednoduše je nechávám číst jejich dopisy a tak je to vlastně vyznání Gila a Sary, které je několikrát rozdělilo, ale nakonec je jejich konec šťastný. Podle toho taky vypadají vybrané scény, které se prolínají od první série až do deváté a mají naznačovat jejich letitý komplikovaný vztah, který si prošel úplným odmítáním, žárlením, zasnoubením i odloučením, co se zdálo definitivní.