Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Březen 2009

Láska je kurva VIII

31. března 2009 v 13:50 | Ann Taylor
Zatčený Andrej Dimitrov je podroben výslechu, ale jeho výsledky jsou značně neuspokojivé a v kriminalistech vyvolávají dojem, že zdaleka není po všem. Navíc musí řešit i Donovu a Andrejovu rvačku, kvůli které by se mohl detektiv ještě ocitnout na lavici obžalovaných, a někdo též moc stojí o to, aby se ocitl ještě na jiném místě. Možná vedle Jess?

Horatio a Marisol - Requiem for a love

30. března 2009 v 17:55 | Ann Taylor |  Má videa
Vlastně mi její, potažmo jejich konec vůbec nevadí, ale přesto šlo o zásadní vztah v seriálu a proč se tedy nevěnovat i jemu. Navíc svým tragickým koncem vyformoval Horatiovu osobnost a to nelze opomenout.
A přesně podle toho, jak probíhal, jsem vybrala dvě různé písničky - I Need You, I Love You a Requiem for a dream. Z toho důvodu je také nutné si to na začátek zesílit, protože rozjezd první písničky je poměrně tichý.


Horatio 2. série

20. března 2009 v 15:18 | Ann Taylor |  Má videa
Já vím, že tato písnička by se hodila, kdyby tam byly scény jen s Yelinou, ale já jí mám ráda, a tak jsem ji použila na celé video. Ostatně nakonec proč ne, celé je laděné docela smutně a i Eugenovi Horatio sliboval, že ho v tom nenechá až do poslední chvíle a jeho příběh byl velmi emotivní.


Láska je kurva VII

18. března 2009 v 21:07 | Ann Taylor
Sedmý díl se nese ve znamení agrese a nejnižších pudů a částečně začíná tu ještě mnohem horší část, která přijde, a která, ač se to nezdá, Flacka zasáhne ještě mnohem víc. Zatím si ale musí nést pořád ještě ne tak drastické následky své horké hlavy.

Horatio v 1. sérii

16. března 2009 v 12:38 | Ann Taylor |  Má videa
Opět jsem vzala Evanescence a jako další "oběť" vybrala Horatia. A i když se některé povedené záběry zdařily spojit jen díky náhodě, musím říct, že se mi to líbí. Líbí se mi začátek a vůbec celé akční ladění v souvislosti s melodií písně. Jen mi po finálním shlédnutí přijde, že scéna s Timem je zbytečně dlouhá a že jsem měla raději pokračovat na verzi bez ní. No ale už tam je a s jejím vynecháním bych zase musela hledat jiné, aby video nebylo příliš krátké a aby sedělo do hudby.


Andílek šeptal, ale nepřilét

14. března 2009 v 20:34 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Prostě obyčejná, krátká, nanicovatá povídka napsaná na okením parapetu v divné chvilce zapadajícího slunce a chladného větru. A i když ji musím zveřejnit, protože nemám ráda psaní jen tak do šuplíku, sama cítím, že tohle není pro mou tvorbu to pravé ořechové, a že jde o ojedinělý výlev, co už se nebude opakovat. Nejsem depresivní typ a nemám ráda tohle vypisování emocí na papír, ale když už je to tady, račte číst.

Mé video o Calleigh

12. března 2009 v 13:42 | Ann Taylor |  Má videa
Malá změna a písnička ve španělštině. Natalia Oreiro je báječná herečka, co do ucajdaných telenovel vnesla svěží a humorný vzduch, a její písničky mám docela ráda. Navíc se to hodí, protože Calleigh i zbytek týmu velmi dobře španělsky mluví, a i když je blondýnka původem z USA, svůj temperament může s hrdými jižany klidně měřit.


Funny scenes CSI

7. března 2009 v 12:58 | Ann Taylor |  Má videa
CSI je plné nejrůznějších hlášek i vtipných situací a tak jsem se rozhodla s písničkou, co by k tomu mohla trochu jít, dát jich pár dohromady. Jen mě štve mě, že se to v jedné chvíli seklo, ale s tím se nedá nic dělat. Ve chvíli, kdy vlezl Hodges Gilovi do kanceláře ho Gil žádal o zavření dveří a Hodges, přesvědčený, že spolu budou něco neveřejného řešit, je zavřel. Ale Gil upřesnil, že je měl zavřít z druhé strany, což laborantovi docela sklaplo, ale přes tuto scénu mi program nejede, ať vezmu jakýkoli zdroj.


Tim Speedle - In Memories

1. března 2009 v 11:25 | Ann Taylor |  Má videa
Tima jsem si nikdy zvlášť neoblíbila, byl takovou nevýraznou postavou v pozadí sexy Erica a charismatického Horatia a navíc zemřel už po dvou sériích, tedy dřív, než jsem tento spin-off začala vůbec nějak zvlášť sledovat. Přesto mu ale určitě patří vzpomínkové video.
Jen je potřeba dát si ho hodně nahlas, protože hudba z jeho pohřbu je nevýrazná.


Vědět neznamená žít

1. března 2009 v 11:13 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Jednou se mi zdál přímo hororový sen, který když si "neprožijete", nepochopíte. Snažila jsem se ho věrohodně napsat na papír, ale nejde to. Možná kdybych to mohla natočit... jako film by nestál za nic, ale jasně byste mohli vidět ty výjevy, které vůbec nechápu, kde se v mých snech berou. A takhle to skutečně bylo.