Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Březen 2009

Horatio a Marisol - Requiem for a love

30. března 2009 v 17:55 | Ann Taylor |  Má videa
Vlastně mi její, potažmo jejich konec vůbec nevadí, ale přesto šlo o zásadní vztah v seriálu a proč se tedy nevěnovat i jemu. Navíc svým tragickým koncem vyformoval Horatiovu osobnost a to nelze opomenout.
A přesně podle toho, jak probíhal, jsem vybrala dvě různé písničky - I Need You, I Love You a Requiem for a dream. Z toho důvodu je také nutné si to na začátek zesílit, protože rozjezd první písničky je poměrně tichý.


Horatio 2. série

20. března 2009 v 15:18 | Ann Taylor |  Má videa
Já vím, že tato písnička by se hodila, kdyby tam byly scény jen s Yelinou, ale já jí mám ráda, a tak jsem ji použila na celé video. Ostatně nakonec proč ne, celé je laděné docela smutně a i Eugenovi Horatio sliboval, že ho v tom nenechá až do poslední chvíle a jeho příběh byl velmi emotivní.


Horatio v 1. sérii

16. března 2009 v 12:38 | Ann Taylor |  Má videa
Opět jsem vzala Evanescence a jako další "oběť" vybrala Horatia. A i když se některé povedené záběry zdařily spojit jen díky náhodě, musím říct, že se mi to líbí. Líbí se mi začátek a vůbec celé akční ladění v souvislosti s melodií písně. Jen mi po finálním shlédnutí přijde, že scéna s Timem je zbytečně dlouhá a že jsem měla raději pokračovat na verzi bez ní. No ale už tam je a s jejím vynecháním bych zase musela hledat jiné, aby video nebylo příliš krátké a aby sedělo do hudby.


Mé video o Calleigh

12. března 2009 v 13:42 | Ann Taylor |  Má videa
Malá změna a písnička ve španělštině. Natalia Oreiro je báječná herečka, co do ucajdaných telenovel vnesla svěží a humorný vzduch, a její písničky mám docela ráda. Navíc se to hodí, protože Calleigh i zbytek týmu velmi dobře španělsky mluví, a i když je blondýnka původem z USA, svůj temperament může s hrdými jižany klidně měřit.


Funny scenes CSI

7. března 2009 v 12:58 | Ann Taylor |  Má videa
CSI je plné nejrůznějších hlášek i vtipných situací a tak jsem se rozhodla s písničkou, co by k tomu mohla trochu jít, dát jich pár dohromady. Jen mě štve mě, že se to v jedné chvíli seklo, ale s tím se nedá nic dělat. Ve chvíli, kdy vlezl Hodges Gilovi do kanceláře ho Gil žádal o zavření dveří a Hodges, přesvědčený, že spolu budou něco neveřejného řešit, je zavřel. Ale Gil upřesnil, že je měl zavřít z druhé strany, což laborantovi docela sklaplo, ale přes tuto scénu mi program nejede, ať vezmu jakýkoli zdroj.


Tim Speedle - In Memories

1. března 2009 v 11:25 | Ann Taylor |  Má videa
Tima jsem si nikdy zvlášť neoblíbila, byl takovou nevýraznou postavou v pozadí sexy Erica a charismatického Horatia a navíc zemřel už po dvou sériích, tedy dřív, než jsem tento spin-off začala vůbec nějak zvlášť sledovat. Přesto mu ale určitě patří vzpomínkové video.
Jen je potřeba dát si ho hodně nahlas, protože hudba z jeho pohřbu je nevýrazná.