Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Duben 2009

Authority of the dear's shackles II

26. dubna 2009 v 19:21 | Ann Taylor
Druhý díl miamské povídky. Pak mám napsaný ještě třetí a tím to hasne, takže nemůžu zaručit kdy bude pokračování. Zatím se rozjíždíme takovým "klasickým" případem v týmu a jak to bude dál vážně nikdo, vůbec nikdo neví. Snažím se psát to dobře a jak nejlépe to půjde a neodflikat to jako předchozí povídku. To jsem si totiž říkala, že jsem četla i horší (nemyslím nikoho konkrétního) tak se přece nebudu tak hrozně snažit. Teď se ale snažit chci, a proto zatím jen pokračuje vyšetřování dost spletitého případu, který si od kriminalistů vyžádá víc, než jen soustředění na práci.

Grissom - It's My Life

26. dubna 2009 v 15:41 | Ann Taylor |  Má videa
Konečně jsem dodělala další video. Dalo to zabrat. Já prostě neumím tu hudbu ztišit tak, abych to nemusela přesekávat, nebo mi v tu chvíli nedošlo, že tam druhou stopu můžu dát pak, souběžně s písničkou, takže to dopadlo takhle. It's My Life je legendární písnička a doufám, že vyjadřuje přesně to, co i Grissom na konci konečně pochopil a udělal. Jen jsem si nemohla pomoct, abych nevyzkoušela efekty, co jsem do videí ještě nikdy nepřidala, a tak je jich tam zbytečně moc a některé se nehodí, ale jsem si vědoma toho, že kvalita mých videí kolísá a tohle nepatří k těm nejlepším.


Reklamy

17. dubna 2009 v 10:34 | Ann Taylor

Pokud někdo má komentář typu: Hlasuj, podívej se atd., tak SEM. Stoprocentně pak hlasovat budu!


Authority of the dear's shackles I

15. dubna 2009 v 11:34 | Ann Taylor
Vůbec jsem nemohla přijít na nějaký název tak jsem si tak listovala slovníkem a tohle z něj vypadlo. Jinak bych také ráda oznámila, že je to nová "řada" povídek Miami, jede se od začátku ta původní, která byla dost katastrofická a já ji radši vymazala, s ní vůbec nesouvisí a úvod do ní je tu. Mimochodem, v anketě spousta lidí tvrdila, že ty povídky čte a divila se, že je sem nechci dávat. Je to proto, že sice ty povídky číst můžete, ale bez komentářů to poznám těžko. A za komentáře jsem vždycky vděčná.

Video Call/Jake

14. dubna 2009 v 21:08 | Ann Taylor |  Má videa
Jakea, pana o své dokonalosti přesvědčeného eogistu, moc nemusím, ale oba jsou takoví akční, že se k sobě i hodí. A Calleigh rozhodně není z žen, nad kterými by měl sebevědomý frajírek převahu. I proto jsem k tomuto páru vybrala písničku Anything but Ordinary od mé oblíbené Avril a přidala scény z páté a šesté série, ve které Jake působí.


Horatio - Last Day of My Life

3. dubna 2009 v 16:17 | Ann Taylor |  Má videa
Tuhle písničku jsem si zamilovala okamžitě jak jsem jí slyšela. Jmenuje se stejně jako je název videa za pomlčkou. Jen, když se na to teď trochu nezaujatě dívám, by se možná spíš hodil trochu jiný výběr scén a hlavní myšlenka měla být, že s tím vším, co Horatio prožil, si konečně rozhodne užít život s Yelinou tak, jako by to byl jeho poslední den, a to asi není moc dobře vidět, ale já taky nejsem odborník a spousta nápadů mě přepadne až v průběhu tvorby a už se mi pak nechce předělávat všechno.