Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Duben 2009

Grissom - It's My Life

26. dubna 2009 v 15:41 | Ann Taylor |  Má videa
Konečně jsem dodělala další video. Dalo to zabrat. Já prostě neumím tu hudbu ztišit tak, abych to nemusela přesekávat, nebo mi v tu chvíli nedošlo, že tam druhou stopu můžu dát pak, souběžně s písničkou, takže to dopadlo takhle. It's My Life je legendární písnička a doufám, že vyjadřuje přesně to, co i Grissom na konci konečně pochopil a udělal. Jen jsem si nemohla pomoct, abych nevyzkoušela efekty, co jsem do videí ještě nikdy nepřidala, a tak je jich tam zbytečně moc a některé se nehodí, ale jsem si vědoma toho, že kvalita mých videí kolísá a tohle nepatří k těm nejlepším.


Reklamy

17. dubna 2009 v 10:34 | Ann Taylor

Pokud někdo má komentář typu: Hlasuj, podívej se atd., tak SEM. Stoprocentně pak hlasovat budu!


Video Call/Jake

14. dubna 2009 v 21:08 | Ann Taylor |  Má videa
Jakea, pana o své dokonalosti přesvědčeného eogistu, moc nemusím, ale oba jsou takoví akční, že se k sobě i hodí. A Calleigh rozhodně není z žen, nad kterými by měl sebevědomý frajírek převahu. I proto jsem k tomuto páru vybrala písničku Anything but Ordinary od mé oblíbené Avril a přidala scény z páté a šesté série, ve které Jake působí.


Horatio - Last Day of My Life

3. dubna 2009 v 16:17 | Ann Taylor |  Má videa
Tuhle písničku jsem si zamilovala okamžitě jak jsem jí slyšela. Jmenuje se stejně jako je název videa za pomlčkou. Jen, když se na to teď trochu nezaujatě dívám, by se možná spíš hodil trochu jiný výběr scén a hlavní myšlenka měla být, že s tím vším, co Horatio prožil, si konečně rozhodne užít život s Yelinou tak, jako by to byl jeho poslední den, a to asi není moc dobře vidět, ale já taky nejsem odborník a spousta nápadů mě přepadne až v průběhu tvorby a už se mi pak nechce předělávat všechno.