Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Květen 2009

Láska je kurva XV

30. května 2009 v 10:10 | Ann Taylor
Předposlední kapitola povídky. A musím říct, že tuhle si určitě přečtěte, protože je hodně zvratová a mě na začátku vůbec nenapadlo, že to takhle napíšu. Nenapadlo mě, že dvě původně vedlejší postavy skončí tak, jak se stalo, a už vůbec ne, že Don možná přeci jen svůj boj nevzdá. Že by se blížil happyend?

Authority of the dear's shackles V

28. května 2009 v 22:07 | Ann Taylor
Eric zjistil, kdo stojí za únosem Calleigh, a rozběsnil se ještě víc, neboť ví, že jde o velmi nebezpečné lidi. Zároveň toto zjištění týmu ale pomohlo v propojení obou případů, protože jak se zdá, mrtvý Angelo i malá Cassidy spolu měli něco společného a Calleighini únosci zapracovali v obou vraždách, i když ne jako hlavní aktéři. Podaří se je tedy vypátrat?

CSI Las Vegas - Smrt na každém kroku

28. května 2009 v 16:36 | Ann Taylor |  Má videa
Moje velmi oblíbená písnička When you're gone od Avril a největší ztráty ve Vegas. Ačkoli spíš by to mohly být největší ztráty Catherine, protože všichni tři muži, o které jde, s ní velmi úzce souviseli. Její otec, její dočasný kolega Michael, do nějž se zakoukala, a samozřejmě Warrick, dlouholetý kolega a přítel.
Jen scény z pohřbu Warricka jsou trošku moc dlouhé, zvlášť, když jsem vypla zvuka nenechala to, aby bylo Grissoma slyšet, ale potřebovala jsem vyplnit čas tak, aby mi vyvhovoval do dalších scén.


Berušky přinášejí štěstí I

26. května 2009 v 19:54 | Ann Taylor
První část kratší povídky CSI Las Vegas. Je to něco jako GSR po několika letech. Tedy jde o spokojený pár kriminalistů se svou rodinou, do které však, jak je mým zvykem, náhle vtrhne někdo, kdo jejich štěstí hodlá překazit. A to tím nejbrutálnějším způsobem.
Povídku jsem napsala na své školní praxi trávené ve školní kanceláři, kde po mně nikdo nic nechtěl, já měla k dispozici jeden starý počítač a než se nudit v kumbálku, pokusila jsem se o tu nejpropracovanější povídku vůbec. Jen Kikča psala, že je to příliš dlouhé, takže ji odatečně rozděluji na víc částí.

Láska je kurva XIV

23. května 2009 v 11:03 | Ann Taylor
Jak už jste mohli mockrát zjistit, nemám ráda happyend. A i když se zdá, že se věci pomalu začínají zlepšovat, Don pořád tápe v temnotách a vlastně o šťastný konec už ani nestojí. Proto vůbec není jisté, zda se někomu, natož zoufalé Aiden, podaří v něm vzbudit jakýkoli zájem o návrat.
Možná ale jiný zájem přeci jen zahoří alespoň v někom jiném.

My video Ghost riders CSI

22. května 2009 v 8:12 | Ann Taylor |  Má videa
Sice se nikdo z nich nemění v ohnivou lebku, ale i tak mají kriminalisté rádi dvě či čtyři kola a často je využívají. Ostatně jedna z prvních věcí, která k policii každého napadne, je také auto s majáčkem. Já proto vybrala některé scény ze všech tří CSI a pokusila se o trochu akčnější video se soundtrackem z filmu Ghost rider.


Authority of the dear's shackles IV

20. května 2009 v 16:24 | Ann Taylor
Povedlo se mi sednout k počítači a psát. A to ne jen tak něco, ale pokračování Miami, a tak se vracíme k vyšetřování už nejen dvou vražd, ale i zjevnému únosu kriminalistky Calleigh.
Eric je bez sebe vzteky a ví, že blížící se hurikán může osud jeho kolegyně hodně zamotat i bez únosců. Navíc se počet těch, co jim mohou pomoci, s nižuje, neboť většina policistů zajišťuje důležitá místa nebo odjíždí s rodinami. A čas se krátí.

Láska je kurva XIII

18. května 2009 v 20:11 | Ann Taylor
Don se dozvěděl o svých vyhlídkách a jeho deprese se tak prohloubila. Ví, že je na tom bledě, ví, že jeho životní láska je navždy pryč, ví, že ztratil chuť do čehokoli. A s tím vším se musí vyrovat i jeho kolegové a donutit ho zase žít. Dokáží to? Vypadá to, že on se už rozhodl.

Láska je kurva XII

12. května 2009 v 16:46 | Ann Taylor
Díl, který není tak moc akční, ale pořád možná aspoň trochu napínavý. Don totiž stále leží v nemocnici a jeho stav je jednou velkou neznámou. Pořád se mu tedy může dost přitížit a to bych snad ani nebyla já, kdyby se tak skutečně nestalo. Takže co Dona ještě všechno čeká?

Authority of the dear's shackles III

8. května 2009 v 17:13 | Ann Taylor
Berte prosím na vědomí, že zatím je to poslední díl, co mám napsaný. Dál mam vymyšlený už jenom konec, takže nevím, kdy přibude další.
V tomto tedy probíhá vyšetřování vraždy malé Cassidy spolu s obavami, jak bude postupovat dál, když jim do cesty přichází hurikán, a hlavně se všichni snaží zjistit, kam se tak náhle poděla Calleigh. Důkazy přitom nevyznívají vůbec příznivě.

Láska je kurva XI

3. května 2009 v 20:20 | Ann Taylor
V dnešním dílu se dozvíme, jak na tom Flack bude, kdo vystřelil, kdo zemře, jestli někdo zemře a tak dále. Ale rozodně ještě nekončím, i když se zdá, že Donův osud je už tak těžší, než by musel být. Pořád pro něj mám v záloze další a další rány, jimiž bude muset projít, a které ho buď zocelí nebo potopí.