Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Květen 2009

Authority of the dear's shackles V

28. května 2009 v 22:07 | Ann Taylor
Eric zjistil, kdo stojí za únosem Calleigh, a rozběsnil se ještě víc, neboť ví, že jde o velmi nebezpečné lidi. Zároveň toto zjištění týmu ale pomohlo v propojení obou případů, protože jak se zdá, mrtvý Angelo i malá Cassidy spolu měli něco společného a Calleighini únosci zapracovali v obou vraždách, i když ne jako hlavní aktéři. Podaří se je tedy vypátrat?

CSI Las Vegas - Smrt na každém kroku

28. května 2009 v 16:36 | Ann Taylor |  Má videa
Moje velmi oblíbená písnička When you're gone od Avril a největší ztráty ve Vegas. Ačkoli spíš by to mohly být největší ztráty Catherine, protože všichni tři muži, o které jde, s ní velmi úzce souviseli. Její otec, její dočasný kolega Michael, do nějž se zakoukala, a samozřejmě Warrick, dlouholetý kolega a přítel.
Jen scény z pohřbu Warricka jsou trošku moc dlouhé, zvlášť, když jsem vypla zvuka nenechala to, aby bylo Grissoma slyšet, ale potřebovala jsem vyplnit čas tak, aby mi vyvhovoval do dalších scén.


Berušky přinášejí štěstí I

26. května 2009 v 19:54 | Ann Taylor
První část kratší povídky CSI Las Vegas. Je to něco jako GSR po několika letech. Tedy jde o spokojený pár kriminalistů se svou rodinou, do které však, jak je mým zvykem, náhle vtrhne někdo, kdo jejich štěstí hodlá překazit. A to tím nejbrutálnějším způsobem.
Povídku jsem napsala na své školní praxi trávené ve školní kanceláři, kde po mně nikdo nic nechtěl, já měla k dispozici jeden starý počítač a než se nudit v kumbálku, pokusila jsem se o tu nejpropracovanější povídku vůbec. Jen Kikča psala, že je to příliš dlouhé, takže ji odatečně rozděluji na víc částí.

My video Ghost riders CSI

22. května 2009 v 8:12 | Ann Taylor |  Má videa
Sice se nikdo z nich nemění v ohnivou lebku, ale i tak mají kriminalisté rádi dvě či čtyři kola a často je využívají. Ostatně jedna z prvních věcí, která k policii každého napadne, je také auto s majáčkem. Já proto vybrala některé scény ze všech tří CSI a pokusila se o trochu akčnější video se soundtrackem z filmu Ghost rider.


Authority of the dear's shackles IV

20. května 2009 v 16:24 | Ann Taylor
Povedlo se mi sednout k počítači a psát. A to ne jen tak něco, ale pokračování Miami, a tak se vracíme k vyšetřování už nejen dvou vražd, ale i zjevnému únosu kriminalistky Calleigh.
Eric je bez sebe vzteky a ví, že blížící se hurikán může osud jeho kolegyně hodně zamotat i bez únosců. Navíc se počet těch, co jim mohou pomoci, s nižuje, neboť většina policistů zajišťuje důležitá místa nebo odjíždí s rodinami. A čas se krátí.

Authority of the dear's shackles III

8. května 2009 v 17:13 | Ann Taylor
Berte prosím na vědomí, že zatím je to poslední díl, co mám napsaný. Dál mam vymyšlený už jenom konec, takže nevím, kdy přibude další.
V tomto tedy probíhá vyšetřování vraždy malé Cassidy spolu s obavami, jak bude postupovat dál, když jim do cesty přichází hurikán, a hlavně se všichni snaží zjistit, kam se tak náhle poděla Calleigh. Důkazy přitom nevyznívají vůbec příznivě.