Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Červen 2009

Authority of the dear's shackles VIII

28. června 2009 v 9:16 | Ann Taylor
A zase u nás prší. K tomu tu mám jednu "mokrou a upršenou" povídku, do níž právě dorazil hurikán.
Kriminalisté se však nevzdávají, a i když vyšetřování vražd museli odložit, pořád se snaží najít Calleigha zachránit ji, ať už jí nejvíc hrozí cokoli. Pokud už ovšem není pozdě.

Štafeta

24. června 2009 v 12:10 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Dneska naše OAGéčko běhalo Zátopkovy štafety. To jsou závody, v nichž každá třída stojí proti ostatním a obíhá školu. A nemyslete si, že je to jen tak, protože startuje se pod dlouhými zámeckými schody, po nich se vyběhne do šíleného krpálu, který se musí kolem školy seběhnout dolů na úpatí dalšího krpálu mezi třetí a čtvrtou budovou, ten se musí vyběhnout a při tom celém je ideální nenamlít si ústa.


Jenže o nás se nedá říct, že bychom letos běhali. Naše třída, jelikož třetím ročníkem běží naposledy (kdo by se tahal příští rok po matuře ještě do školy), prostě místo vysílání jednotlivých běžců sborem šla a absolvovala jen jedno kolečko, ale zato jsme vyhráli za nejlepší kostýmy.
Kdybychom nezmokli a neohluchli díky přítomnosti dvou repráků v ministanu, kam se všech pětadvacet lidí nasoukalo, bylo by to skvělé. I když krutější byla cesta domů, kdy jsem jako debil musela letět s pistolí u pasu, abych stihla autobus. Aspoň, že ten odznak šel sundat.

Proč s pistolí? Já šla za poldu. Trošku trapné bylo tedy když tam policajti hlídali křižovatku aby nám tam nikdo nevjel a já se tak před nima producírovala. Do páru jsem ale měla kamarádku oblečenou jako typického zloděje z animáků a vedla jsem ji v želízkách, takže mě to vlastně i bavilo. Jinak jsme tam měli mimo jiné krásný pár prostitutka x jeptiška, nebo třeba nevěsta x ženich.

Berušky přinášejí štěstí... IV

19. června 2009 v 16:59 | Ann Taylor
Poslední díl krátké série z Las Vegas o Grissomovi a jeho snaze zachránit to, co možná příliš brzy začal považovat za samozřejmé.
Kriminalisté prozkoumali auto a zjistili, kde by mohl vrah Saru a Heather ukrývat. Jenže najdou to místo včas? A jedou vůbec na správné? Co je tam čeká?
Poslední věta, komu by nedávala smysl, přitom navazuje na název. Proto nyní končí třemi tečkami.

Authority of the dear's shackles VII

17. června 2009 v 11:18 | Ann Taylor
Krátký díl a možná to zkrátím ještě víc, takže už nebude zbývat moc kapitol. Prostě nejsem na to napsat jich padesát k jedné povídce. Zato ale píšu další GSR. Takže teď si počtěte tohle a u sedmé (tudíž právě téhle) kapitoly mě budou hodně zajímat vaše názory.

S přehledem mám státnice

16. června 2009 v 15:32 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Prospěch jsem měla z našeho ročínku druhý nejlepší, což je něco neuvěřitelného, neboť v prvním a druhém ročníku jsem z elektronické komunikace propadala a nemohla jsem se jí naučit. Takže máte jasný důkaz, že trávení času u internetu není jen promarněná doba, pokud mi to pomohlo takhle zásadně se vyšvihnout.


Mám jedničku a dvojku. Jednalo se přitom o vytvoření tabulky podle státních norem a vyplnění informací podle pokynů, sepsání oficiálního elektronického dopisu a desetiminutovky, kde se hledí na chyby a rychlost.
Protože myslím, že tento předmět mám opravdu na háku, nemohlo to dopadnout jinak. Ani jsem nebyla nervozní a přišela jsem na ně totálně promočená, jelikož jsem si zapomněla deštník a celou kilometr a kousek pěší cestu na mě lilo jako z konve.

Berušky přinášejí štěstí III

15. června 2009 v 9:37 | Ann Taylor
Pátrání pokračuje. Tentokrát se už ale poštěstilo přijít na několik zásadních stop a i Grissom se pustil do práce. Jenže s každou další hodinou se šance na nalezení jeho nejdražších berušek snižovala a on to moc dobře věděl a nemohl se ubránit rozptylujícím vzpomínkám, které i vám trochu poodhalí minulost jeho rodinného života.

CSI NY - Smrt na každém kroku

13. června 2009 v 12:11 | Ann Taylor |  Má videa
Nevím nevím jak k tomu pasují ty písničky. Chtěla jsem to opravdu vhodně rozdělit a do první Innocence od Avril vsunout akčnější kousek jiné - Sunrise Avenue - Choose to be me, jenže se mi to docela dost rozjíždělo a nevím proč. Když jsem totiž přeskočila ve stopáži, tak se písnička spustila v libovolném místě a nebylo tak možné nastavit přesný střih, neboť při posunu o setinu sekundy spustila třeba o minutu dál. Přesto ale minimálně vybrané scény vyjadřují, že i v New Yorku se kriminalisté musí vypořádávat se smrtí ve vlastních řadách.


Authority of the dear's shackles VI

8. června 2009 v 18:15 | Ann Taylor
Přiznávám se, teď už asi týden hraju pořád pořád pořád Simíky 3, takže moc nepíšu, ale pak mě popadne záchvat, kdy si vzpomenu na všechny resty, a dám se do toho. Calleigh je ve stále větším průšvihu, ale její kolegové nezahálí. Daří se jim poměrně úspěšně rozmotat složité vztahy spojující obě vyšetřované vraždy a také jsou na stopě jednomu z únosců.
Ryan však kromě toho náhodou narazí na něco dalšího. Překvapivého.

Berušky přinášejí štěstí II

4. června 2009 v 18:33 | Ann Taylor
Vyšetřování sériového vraha pokračuje. Sara spolu s malou Heather před ním chtěly ujet do bezpečí, ale nestačily, a tak se pro celou laboratoř staly priroitou. Už dávno jsou ale prioritou pro Grissoma, a ten se musí donutit nemyslet hned na nejhorší a použít svůj brilantní mozek k tomu, aby jim pomohl. Jenže když jim tak dlouho unikalo odporné skladiště v sousedství, neopomenou ještě něco?

Video Miami - Smrt na každém kroku

2. června 2009 v 21:47 | Ann Taylor |  Má videa
Nepozdává se mi akorát konec té písničky a ten řev tam, ono co naplat, Aerosmith jsou Aerosmith, na poslech jsou úžasní, jako podkreslení se nedají použít celí, ale nezvládla jsem to utnout dříve, takže je tam takhle. Ačkoli možná, že to tak úplně od věci není. Nepochybně při nejedné ze situací chtěl tým křičet nad zbytečnou smrtí. Tim, Marisol, Raymond. Ani jeden zmeřít nemusel.