Má další tvorba:
Recenze knihy Drákula
Recenze knihy DrákulaSen o gepardím špionovi
Článek o schvalování násilí Pověste ho a tlučte po koulích


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Červenec 2009

Mé video Flangell - Wherever You Will Go

31. července 2009 v 20:55 | Ann Taylor |  Má videa
Tři noci jsem trávila nad tímhle, vymýšlela, jak to sestříhat, hledala vhodnou písničku a co nejlepší klipy, ale konečně se podařilo. Jak jsem tento pár neměla v oblibě, už mi vůbec nevadí, naopak. Vybrala jsem ty nejdůležitější scény mezi nimi, které jsou proložené Jessičinou smrtí, co Flacka úplně zdrtila.
Písnička je k tomu myslím také víc, než trefná. Wherever You Will Go by nepochybně platilo, kdyby nebyl její život tak brutálně ukončen, a i potom to Dona muselo nejednou napadnout. Jít za ní.


Spřátelení s Patty

27. července 2009 v 13:43 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Ani nevíte jak ráda jsem v dnešní nudě dělala diplom. Proto jsem si tak pospíšila hned po spřátelení s blogem o CSI a dalších podobných seriálech. No a odkaz na moje nové SB o CSI je tady. A tu je diplom.

a pro mě:


So Complicated - H&Y

18. července 2009 v 10:28 | Ann Taylor |  Má videa
Po nějaké té době další video. Přiznávám, měla jsem ho rozpracované dlouho a je problém, že mě napadá spoousta videí. Stačí slyšet písničku a okamžitě si pod ní představím nějaké.
V tomto jde o vztah Yeliny a Horatia, který je opravdu komplikovaný od druhé série až do sedmé, odkud pochází jednotlivé scény. Jako písničku jsem k tomu použila Complicated od Avril, protože její název a text mi připadal víc než vhodný.


Authority of the dear's shackles IX

14. července 2009 v 22:42 | Ann Taylor
Myslím, že zbývá napsat asi tak dva díly. A popravdě tenhle se mi moc nezdá. Člověk by řekl, že když se na něj tak dlouho čeká, ta za něco bude stát, jenže... akční scény mi zkrátka nejdou a nejdou. Přitom tenhle by akční být měl, protože hurikán se konečně dostane do své plné síly a Horatio zjistí, kde je "pohřbena" jeho kolegyně. Jenže nejen příroda mu do cesty klade překážky.

Fotostory Mac vs. Sheldon

12. července 2009 v 20:12 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Z nudy jsem stvořila takovou hovadinku, která letěla za mých dětských let v Bravíčku. Fotopříběh. Jenže tento není o nesmělém klukovi, co by se rád vyspal s holkou, kterou právě potkal, ale o mnohem závažnějším problému.
Mac, Don, Danny a Sheldon pokecali na místě činu o nejnovějších událostech. Hlavně tedy o tom, že Sheldon byl na rybách. A Maca to nenechalo chladným.