Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Červenec 2009

Mé video Flangell - Wherever You Will Go

31. července 2009 v 20:55 | Ann Taylor |  Má videa
Tři noci jsem trávila nad tímhle, vymýšlela, jak to sestříhat, hledala vhodnou písničku a co nejlepší klipy, ale konečně se podařilo. Jak jsem tento pár neměla v oblibě, už mi vůbec nevadí, naopak. Vybrala jsem ty nejdůležitější scény mezi nimi, které jsou proložené Jessičinou smrtí, co Flacka úplně zdrtila.
Písnička je k tomu myslím také víc, než trefná. Wherever You Will Go by nepochybně platilo, kdyby nebyl její život tak brutálně ukončen, a i potom to Dona muselo nejednou napadnout. Jít za ní.


Spřátelení s Patty

27. července 2009 v 13:43 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Ani nevíte jak ráda jsem v dnešní nudě dělala diplom. Proto jsem si tak pospíšila hned po spřátelení s blogem o CSI a dalších podobných seriálech. No a odkaz na moje nové SB o CSI je tady. A tu je diplom.

a pro mě:


So Complicated - H&Y

18. července 2009 v 10:28 | Ann Taylor |  Má videa
Po nějaké té době další video. Přiznávám, měla jsem ho rozpracované dlouho a je problém, že mě napadá spoousta videí. Stačí slyšet písničku a okamžitě si pod ní představím nějaké.
V tomto jde o vztah Yeliny a Horatia, který je opravdu komplikovaný od druhé série až do sedmé, odkud pochází jednotlivé scény. Jako písničku jsem k tomu použila Complicated od Avril, protože její název a text mi připadal víc než vhodný.