Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Srpen 2009

Authority of the dear's shackles XI

31. srpna 2009 v 19:31 | Ann Taylor
Poslední díl. Dnes jsem to dopsala a asi Miami dlouho psát nebudu, protože jsem díky Týnce začala další ne-CSI povídku.
Zatím však máte před sebou ještě pořád dořešení, a to zjištění, jak všichni čtyři při útěku před hurikánem dopadli a jestli to jejich život nějak zásadně změní.

If You Wanna Be My Lover, CSI...

29. srpna 2009 v 23:09 | Ann Taylor |  Má videa
Neumím dělat tak dobrá videa, jak bych chtěla. Když se na to teď dívám, vím kam jsem mohla dát jaký efekt, ale co. Na druhou stranu, obyčejný movie maker nikdy neudělá zázraky a do hudby se mi podařilo trefit docela obstojně. Jeden by ani neřekl kolik mileneckých scén se v kriminálním seriálu najde, zvlášť, když spojím všechny tři dohromady a přidám k nim provokativní písničku If You Wanna Be My Lover, kterou se nejspíš nikdy nenaučím zazpívat tak, aby se mi v kulometné palbě slov nezapletl jazyk.


Follow My Eyes II

26. srpna 2009 v 20:31 | Ann Taylor
Stella se musela vrátit do New Yorku kvuli synovi a náhodou se přimotala k probíhajícímu vyšetřování. Jak asi dopadne její setkání s Macem? A jaká překvapení na něj čekají?
Určitě je to pro mě zajímavější zápletka, než případ, a je to znát.

Follow My Eyes I

21. srpna 2009 v 20:08 | Ann Taylor
Určitě nevím, jak často sem budu tuhle povídku dávat, protože její psaní jde také pomalu. Ale dopředu můžu říct, že pokud jde o New York, mým nejoblíbenějším párem se stal Smacked, a tak i tady půjde především o něj. Ale nejen, protože jsem si opět upravila podmínky k obrazu svému a Stella tak v New Yorku už nepracuje a tato první kapitola je spíš úvod do jejího života.

Video CSI couples

14. srpna 2009 v 23:46 | Ann Taylor |  Má videa
Vážně jsem se dost snažila a snad je to poznat. Písnička je dlouhá a já ji nechtěla useknout, protože se mi moc líbí, tak je dlouhé i video. A bohužel, netuším, jak odstraňovat nebo aspoň zamazávat loga, takže tam to BBC v prolínání s polární září, kterou jsem použila jako způsob přechodu mezi scénami a jednotlivými CSI, zůstalo. Ale tak moc mi to nevadí, protože je to ideální způsob, jak u sebe udržet jednotlivé páry a neskákat přitom sem tam ve třech různých městech. Zároveň také dobře odděluje část, kdy jsou spolu všichni šťastní, a tu druhou, kdy je něco navždy rozdělí.


Authority of the dear's shackles X

12. srpna 2009 v 9:21 | Ann Taylor
Ani tenhle akční díl se mi moc nepovedl, protože akce mi přes prsty nejde. Ale dostat se přes ni musím, neboť Eric konečně dorazil do přístavu a v šíleném počasí, které ohrožuje i jeho, má na tak rozlehlém místě najít svou kolegyni a přítelkyni. Horatio se naopak vrátil pro malého Raye a všichni čtyři se snaží dostat do bezpečí dřív, než je hurikán smete.