Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Září 2009

Follow My Eyes VII

27. září 2009 v 14:31 | Ann Taylor
S vyřešením předchozího případu přichází nový. A dost závažný, protože nalezené tělo mladé prostitutky patrně nebude jediné. Dona to přivádí na nepříjemné myšlenky a možná trochu kvůli nim se mu povede hodně pokleslý vtípek. Zároveň se ale ukáže, že Stellina přítomnost by mohla krom zamotání něčích životů i trochu pomoct.

Follow My Eyes VI

19. září 2009 v 21:15 | Ann Taylor
Vyšetřování případu malé Ashley spěje ke svému konci. Danny má radost, že jeho prvotní podezření nebylo milné a dost si vychutnává svůj triumf. Zároveň se ale snaží z Maca vypáčit, co se děje a proč je ve městě Stella. Podaří se mu to? Přizná Mac, co se sám teprve před pár dny dozvěděl?

Follow My Eyes V

14. září 2009 v 20:17 | Ann Taylor
Na speciální přání zveřejňuji dlouhý pátý díl. Mac se zde poprvé setkává se svým synem a Don se nemůže smířit s tím, co je jeho kolegyně zač. Zároveň se ale nemůže udržet, aby toho nevyužil a to všechno ho dohání do větších a větších depresí.

Grissom & hmyz

10. září 2009 v 19:58 | Ann Taylor |  Má videa
Je potřeba něco dodávat? On je takový včelí medvídek. Velký a zarostlý včelí medvídek.
Napadlo mě to v jednom záchvatu šílenství, když si mí mladší příbuzní pouštěli večerníček Včelí medvídci. Pak už stačilo dohledat jen pár videí s tím hmyzem, o němž se zpívá, a dílo bylo dokonáno.


Follow My Eyes IV

9. září 2009 v 20:43 | Ann Taylor
Don se snaží vyřešit minulou noc s Jessicou, ale víc než tady je úspěšný ve vyšetřování. Spolu s Dannym totiž natrefí na prvního podezřelého a zdá se, že se případ pohne dál. Jen kdyby nebyl Mac tak podezřele roztěkaný a chtěl do všeobecných drbů přidat i ty, co se děje s ním.

Follow My Eyes III

2. září 2009 v 19:19 | Ann Taylor
Já myslím, že tohle byste si měli přečíst. Je to hodně důležitá kapitola a je tam velké překvapení. Ne ani tak ohledně případu, který se příliš daleko nedostal, ani ohledně Stelly a jejího syna, neboť nejde víc, než stále čekat, jak dopadne operace. Ale Don se zde dozví, proč Jessica chodí pozdě do práce a chová se úplně jinak, než jak ji znával.