Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Říjen 2009

I'm With You III

28. října 2009 v 19:51 | Ann Taylor
Danielle je v nemocnici a kdo nevyšetřuje, ten se aspoň bojí. Nebo si vyčítá vinu, protože její stav se zdá velice vážný. Není ale jediná, komu se kdosi rozhodl škodit a další případ na sebe nenechá dlouho čekat. Co se to děje a kdo má v plánu snad zničit celý tým?

My video Horatio 5. season

22. října 2009 v 13:56 | Ann Taylor |  Má videa
Nevím, jak je to s kvalitou na ostatních PC, jelikož když jsem ho dodělala, vylezlo mi na hezkých 199 MB. Což nevím jak. No a taky jsem ho dělala hrozně dlouho a je hrozně dlouhé. Ale stojí snad za to. Pátá série totiž pro Horatia byla opravdu dost nabouchaná, a tak bylo z čeho vybírat.
Akorát písničku jsem proto musela použít dvakrát za sebou, protože Escape from Earth tak dlouhá bohužel není.


I'm With You II

21. října 2009 v 18:30 | Ann Taylor
Problémy Patty a Danielle pokračují. Danny a Mac se totiž nehodlají vzdát a kromě nich se objeví ještě někdo, kdo hodlá současný stav zničit. Ale ne jen hádkami nebo zákazy. Mnohem mnohem hůř. Znáte mě přece, na katastrofy na každém kroku jsem vyloženě vysazená.

I'm With You I

18. října 2009 v 10:50 | Ann Taylor
Nedivte se a klidně zkritizujte osoby, co v téhle povídce jsou, ale byl to jen takový nápad a při psaní byla sranda. Mary Sue je šílený spisovatelský nešvar, ale na druhou stranu baví. A to nejen mě, ale i Patty, takže uvidíme, kam až to s ní dotáhneme.
Zatím lze jen říct, že Mac Taylor má dceru, která mu dělá samé starosti, i když už studuje vysokou školu.

Follow My Eyes VIII

13. října 2009 v 18:50 | Ann Taylor
Krátký mezičas, v němž se Mac blíž seznamuje s Nicholasem a Stella se rozhoduje, zda všechno prozradí i synovi. Zároveň se Don udobřuje s Jess, ale jeho city zůstávají stále neopětované, s čímž se nehodlá smířit. A abych to byla opravdu já, období klidu rozhodně nebude dlouhé.