Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Listopad 2009

Follow My Eyes XI

30. listopadu 2009 v 17:30 | Ann Taylor
Předposlední, ve své podstatě však poslední díl. Plný klišé a nesmyslů, ale já nejsem nijak zvlášť kvalitní autor.
Každopádně tým pracuje na odhalení vraha prostitutek a možná i vraha Jess Angell, neboť ta je v kritickém stavu v nemocnici. Jen Don ne, neboť by nedokázal být jinde, než alespoň pár kroků od ní, ale není jisté, jestli je to správná volba, když ho čeká šokující překvapení.

I'm With You IX

29. listopadu 2009 v 19:26 | Ann Taylor
Jak jsem předeslala už minule, nevyplatí se předpokládat, že pokud něco vypadá šťastně, šťastné to zůstane. Patty s Donem sice plánují svou svatbu, ale byrokratický policejní kolos zapracoval a pustil se do někoho jiného. Konečně se totiž pootočila kolečka v Ericově případu, který ho z Miami poslal do New Yorku, a ne zrovna tak, jak by si teď představoval.

I'm With You VIII

26. listopadu 2009 v 10:22 | Ann Taylor
Oba pacienti už jsou propuštěni domů. Danielle se těší na novou šanci trávit čas s Ericem a uzdravený Don si jede na policii pro Patty. Cestou ho však popadne šílený nápad, kterým jí nepochybně vyrazí dech.
Jenže zdání, že se vše konečně přehouplo ke štěstí, může klamat.

I'm With You VII

22. listopadu 2009 v 12:46 | Ann Taylor
Patty se sice povedlo zachránit malou Lucy, ale musí nést nepříjemné následky své horkokrevnosti. Zato Danielle se probrala natolik, aby ji zajímaly všechny novinky a aby přesně podle jejího stylu chtěla být ve středu dění. Což pro Dona nebude úplně ideální probuzení.

Mé video Tim Speedle

19. listopadu 2009 v 20:46 | Ann Taylor |  Má videa
Tim je prostě tak nějak nešťastná postava. Nebyl ani nejvýraznější, ani nejcharismatičtější, ani nejhezčí, ani nejzajímavější, vypadal místy jen jako někdo do počtu, neměl žádné složité životní problémy, neměl ani manželku a děti, občas se mu povedla fajn hláška, občas ale vypadal jako by se potřeboval vykoupat, a já ho nijak zvlášť nebrala. Ale určitě byl členem týmu a nesmí se na něj zapomínat.


Follow My Eyes X

17. listopadu 2009 v 9:47 | Ann Taylor
Konečná hra na pravdu a přiznání. Je čas vyjít ven s Nicholasem i Jess. Ale zatímco jeden může mít nakročeno k překonání nešťastného osudu a mít před sebou to, po čem vždycky toužil, druhému hrozí, že se jeho osud zpečetí úplně.

I'm With You VI

15. listopadu 2009 v 10:40 | Ann Taylor
Vypadá to, že střelec je vyřešen. A jeho oběť by také mohla mít trochu štěstí. Pořád ale zůstávají dva otevřené případy, z nichž jeden se zoufalá Patty rozhodla vzít do vlastních rukou. Jak tohle může dopadnout, když ona sama policista není a její protivník je schopný všeho?

I'm With You V

12. listopadu 2009 v 18:48 | Ann Taylor
Laboratoř intenzivně pracuje na tom, kdo se vloupal k policejní výbavě a vzal zbraň, jíž střelil Danielle, a kdo otrávil detektiva Flacka. Možná, že se konečně dostanou o krok dál, ale protože když se už smůla objeví jednou, nelze se jí snadno zbavit, přijde někdo další s touhou pomstít se dalšímu z detektivů.

I'm With You IV

5. listopadu 2009 v 18:21 | Ann Taylor
Danielle se ještě stále neprobrala a Maca to trápí natolik, že začal zpytovat své svědomí. Oproti tomu Patty, jakmile se dozvěděla, co se stalo detektivu Flackovi, rázně vyčetla svému bratrovi jeho nevhodné chování a jejich vztahy nevylepšila.
Je to takový trochu sentimentální díl, ale emoční houpačka se jednou za čas rozhoupe u každého.

Narozeniny

4. listopadu 2009 v 15:39 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Dnes, krátce před polednem, v jedné nejmenované jihočeské vesnici nevybuchla bomba, ale dosáhla plnoletosti poslední sedmnáctiletá studentka 4. ročníku OA. Bolí ji nohy, jelikož byla celý den v kozačkách na podpatku a to není díky stavu jihočeské komunikace nic moc, protože v pantoflích by se nejspíš při jejich klouzavosti při prvním nácviku na maturák zabila.

Byla jsem radši, když mi bylo 17, ale co už se dá dělat, čas zastaví leda tak nějaká složitá fyzikální anomálie, kterým rozhodně nerozumím.
S dárky se jako obvykle nikdo nepředal, vlastně jediné, co lze považovat za opravdový dárek, a který mi udělal strašně moc velkou radost, je knížka Bajky barda Beedlyho od Elkaelky. Na tom ale nesejde, já nechci ani nic dostávat ani nic slavit, takže je to tak lepší. Přece jen jak říkám, nejlepší je mít klííííd a kyselou okurku.

Happy Birthday!!!

Follow My Eyes IX

2. listopadu 2009 v 16:37 | Ann Taylor
Další díl po dlouhé době. Možná není nic moc, psala jsem ho narychlo když mi mrzly ruce na nádraží, ale alespoň něco. Mac a Stella v obavách čekají, jak se vyvinou komplikace u Nicholase. A Don je přivolán k další mrtvé prostituce, což jeho strach o Jess jen umocní. A tak, zatímco Stella a Mac váhají jak u jejich syna postupovat, Don se rozhodl jednat a využije k tomu svou sestru.