Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Prosinec 2009

After V

29. prosince 2009 v 13:12 | Ann Taylor
Je mi naprosto jasné, že teď zklamu ty z vás, kteří čekali, že se budu zabývat Stellinou aférou a jejím vyšetřováním. Ale protože to není povídka zaměřená primárně na ni, musí vám stačit vědomí, že to "nějak" vyšetřili a víc se tím zabývat nebudu. Zabíralo by to totiž místo časovému postupu, který potřebuji použít.

Nightmare names Orchid II

26. prosince 2009 v 14:45 | Ann Taylor
Druhá část povídky je takový malý oddech od drastických řádků, vyplněný vyšetřováním. Celý tým se snaží přijít na to, kde detektiva Salasovou drží, a jak je možné, že přenáší záznam právě takovým stylem. A dostávají se tak do školního prostředí, kde probíhala rivalita mezi mladými vývojáři.

After IV

23. prosince 2009 v 15:01 | Ann Taylor
Danielle za pomoci Erica pomalu překonává otřes. Ale nastupuje jiný problém u jejího otce v jeho partnerském životě, neboť objeví něco, co by ho ani ve snu nenapadlo. Při surfování na internetu se dostane k něčemu, s čím se mu Stella určitě svěřit nehodlala.

Nightmare names Orchid I

19. prosince 2009 v 21:32 | Ann Taylor
Jak nalézt název povídky? Listovat slovníkem, hledat slova co se k sobě nehodí a potom po dokonalých nápadech všechno škrtnout a nechat to nejpitomější co vůbec s povídkou nesouvisí. A o co tedy jde?
Horatio dostane přístup k online přenosu. A když ho spustí, uvidí nevídané. Zkrátka nové, brutální Miami.

After III

19. prosince 2009 v 13:25 | Ann Taylor
Patty přesvědčila Erica, aby se pokusil Danielle pomoct. Ona sama to nedokázala a ví, že k Ericovi měla blízko a zároveň je to někdo, kdo už se musel se smrtí svých blízkých vypořádávat, a tak ví, o co jde. Ale co všechno tím vlastně rozpoutá?

If Calleigh shot Eric

16. prosince 2009 v 19:09 | Ann Taylor |  Má videa
Tentokrát je video fikce o tom, že v 7x25 Calleigh při přestřelce Erica v autě zasáhla. Ten zvládl odjet, ale ne příliš daleko. Našli ho a ihned převezli do nemocnice. Calleigh si všechno vyčítala a vzpomínala na chvíle prožívané jen pár dnů před tím a doufala, že to zvládne. Eric však nakonec svým zraněním podlehl a zemřel.


After II

13. prosince 2009 v 17:14 | Ann Taylor
Matthew byl zastřelen a Danielle se s tím musí vyrovnat. Nebude to pro ni snadné, protože se najednou musí rozhodnout, co se sebou a se svým dítětem, které se ještě před narozením ocitlo bez otce. A vlastně co s celým životem, protože ji vše donutí přehodnotit co dělá a co všechno riskuje.

Follow My Eyes XII

11. prosince 2009 v 18:25 | Ann Taylor
Poslední díl. Je extrémně krátký, je to spíš takový epilog, dodatek, aby bylo jasné, co se vlastně stalo potom. Pojednává tedy o "Bonasera - Taylorových" a o Jess a Donovi rok po událostech z předchozích kapitol.

Forget-me-not (2/2)

9. prosince 2009 v 18:49 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Druhá část povídky, která bývala GSR, ale kde nyní, po událostech v laboratoři, zůstává Sara sama a musí se vypořádat se vším, co se stalo. Ale dokáže to? Nikdy nebyla nejsilnější a po všech ranách osudu už možná ani nemá chuť bojovat.
A musím poznamenat, že dopisy jsou opravdu mou silnou stránkou.

After I

7. prosince 2009 v 16:34 | Ann Taylor
Je tu pokračování I'm With You po pěti letech. Patty, nyní už Flacková, žije se svým manželem a dcerou. Danielle poté, co dostudovala, nastoupila v New Yorku jako profilovač, s Ericem se dávno rozešla a ve středu její pozornosti je teď někdo jiný.
Jenže policejní práce je nebezpečná, a tak to tak nezůstane napořád.

Forget-me-not (1/2)

4. prosince 2009 v 18:03 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Tahle povídka má pouze dva díly a je samozřejmě z LV. A je to to dílko, s kterým pomáhala Dupi a kdyby mě nenutila, asi bych ho nenapsala, což by byla škoda. Tolik emocí, tolik fantazie a tolik sentimentu jsem totiž ještě do žádné nikdy nevložila, a i když jsem si místy říkala, co je to za blábol, ve výsledku musím uznat, že jsem se vyšvihla zase o kousek výš.
Sara s Grissomem žijí společně, ale Sara má podezření, že se děje něco, o čem jí přítel neříká. Ale dřív, než to stačí vyřešit, se stane něco nečekaného.

I'm With You X

3. prosince 2009 v 19:14 | Ann Taylor
Poslední díl povídky. Svatba Patty a Dona a také dořešení všeho, co se týká i ostatních postav. Dojdou ale všchni dobrého konce, nebo Eric skutečně odjede? A dopadne vůbec dobře svatba samotná?
Navíc můžu prozradit, že mám připravené pokračování, které navazuje na tuhle povídku po pěti letech, a na kterém jsem opět spolupracovala s Patty.