Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Leden 2010

Nightmare names Orchid IV

29. ledna 2010 v 21:56 | Ann Taylor
Audiovizuální laboratoř potřebuje ještě posledních několik minut k rozluštění signálu, ale k tomu je potřeba spustit přenos. Znamená to nepochybně další příval bolesti do Yelinina těla a Horatiova srdce bez jistoty, že je zavede na správné místo a včas.
Předposlední kapitola mého brutálního výlevu, s kterým mi trochu pomáhala Jeannie.

I Need Your Help IV

27. ledna 2010 v 17:32 | Ann Taylor
Don si užívá dovolenou s Emily a učí se surfovat. Také si vyhání z hlavy všechny pochybnosti a je zase jednou dokonale šťastný.
Jenže detektiv Taylor je na tom hůř. Parta chlapce obviněného ze znásilnění se rozhodla pomstít a nebudou si brát servítky. Mohlo by to dopadnout hodně zle.

After X

24. ledna 2010 v 21:08 | Ann Taylor
Možná by se mohlo zdát, že tady už by mohl být konec. Ale mám ještě několik překvapení v rukávu.
Jak se ze svízelné situace mezi zloději v bance dostanou Patty a Danielle? A když dojde k přestřelce, kdo to odnese? Není si hraní na hrdinku v tomhle případě poněkud příliš nad Danielliny schopnosti?

Moje Flangell video

21. ledna 2010 v 19:43 | Ann Taylor |  Má videa
Je možná potřeba, abyste si to na začátku a na konci dali trochu nahlas, protože to bití srdce je tišší, než samotná hudba (Apologize od One Republic), a tak by se mohlo zdát, že úvodní scéna je bez zvuku. Ale není a mně to přišlo jako dobrý nápad.
Nejde totiž jen o to, že v jednu kritickou chvíli přestalo bít její srdce, ale i o to, že to zlomilo jeho. A i když tenokrát text tak úplně na motiv nesedí, líbila se mi hudba a zdála se mi docela vhodná.


After IX

20. ledna 2010 v 19:32 | Ann Taylor
Patty se proti své vůli dostala přímo doprostřed přepadení banky. Jenže sama nemůže nic dělat a přivolaná policie si nedokáže s neidentifikovatelným počtem zlodějů poradit. Pomoc přitom čekat nemůžou, protože profesionální vyjednavači mají spoustu práce, a tak Dona v záchvatu paniky napadne zapojit do případu i Danielle.

I Need Your Help III

17. ledna 2010 v 11:04 | Ann Taylor
Je tu nový díl INYH alias Emily, jak jsem si ji pracovně nazvala. Tenhle není moc zajímavý a ani ne moc dlouhý, ale potřebovala jsem opět takový předěl.
Objevil se nový případ - zavražděný známý muž - a Don se nemůže dočkat, až se jeho přítelkyně vrátí ze služební cesty. A také se nemůže dočkat překvapení, které pro něj Emily má.

After VIII

16. ledna 2010 v 11:22 | Ann Taylor
Patty má opravdu smůlu. Narazila náhodou na ženu, s níž ji Don povedl, a po pěstním řešení jejich rivality si chtěla vylít srdce kamarádce. Jak ale zjistila, u té už byl Don dávno před ní a ve svém vzteku pojala nesmyslné podezření, z něhož nehodlá ustoupit.
Jde opět o kratší díl, který má přemostit jednotlivé události.

I'm With You - Kapitoly

13. ledna 2010 v 22:56 | Ann Taylor |  Mé příběhy
IWY
Mac se musí potýkat se svou čerstvě dospělou dcerou, s jejím rozhodnutím ohledně práce a partnera a samozřejmě i se svým životem.
Dannyho sestra se rozhodla i přes jeho námitky pro jeho kolegu a s tím se musí smířit.
A při tom případy stále přibývají.Follow My Eyes - Kapitoly

13. ledna 2010 v 22:44 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Follow my eyes
Stella se odstěhovala z New Yorku, ale teď nastal čas, kdy se musí vrátit. A není sama. Jessica se chová záhadně a Flack to hodlá vyřešit. Dojdou do šťastného konce, nebo způsobí ještě víc problémů?

I kapitola

IIkapitola

IIIkapitola

IVkapitola

V kapitola

VI kapitola

VII kapitola

VIII kapitola

IX kapitola

X kapitola

XI kapitola

XII kapitola

After VII

12. ledna 2010 v 16:48 | Ann Taylor
Kraťoučký díl, takový předěl mezi událostmi, řekla bych. Don se totiž rozhodl nenechat věci jen tak být a zapracoval na udobření. Jenže protože netušil, co má dělat, rozhodl se promluvit si o své nevěře s Danielle. Jenže netušil, co tím náhle rozpoutá.

Nightmare names Orchid III

10. ledna 2010 v 15:28 | Ann Taylor
Snaha vypátrat Yelinu Salas pokračuje, ale není to vůbec snadné. Horatio navíc neodolá, aby se nepokusil zjistit, jak je na tom, čímž ale jen spustí další kolotoč zvráceného mučení gangstery, kteří konečně vysloví, o co jim jde. A je to něco, o čem Horatio ví, že nemůže provést. Jak se s tím vypořádá?

I Need Your Help II

7. ledna 2010 v 20:50 | Ann Taylor
Druhý díl nového NY, ale zatím také poslední co mám připsaný.
Don si v něm užívá nové známosti, která mu hodlá dost zpestřit život, ale také se ukazuje, že Mac před svými kolegy něco tají, a že to něco bude pravděpodobně žena. Jenže nikdo nemá tušení, že by s někým chodil a kdo by to mohl být.

After VI

4. ledna 2010 v 16:22 | Ann Taylor
Danielle přiznává Ericovi své těhotneství a na něm je se rozhodnout, co teď dál. Patty se zase snaží zapomenout na podrazáctví Dona. Pro nikoho to ale není snadné a všichni jako by jen čekali, až se stane něco, co je z toho vytrhne, protože sami to nedokážou.

I Need Your Help I

1. ledna 2010 v 1:03 | Ann Taylor
S novým rokem nová povídka. Trávit Silvestr na skypu totiž může mít různé následky a jeden z nich je právě tento nový kousek, k němuž mě ponoukla má společnost.
V hlavní roli je zde detektiv Flack, který se v baru seznámí s novou zajímavou slečnou a chytí příležitost za pačesy. Ale přitom ještě neví, jak moc zajímavá ve skutečnosti je.