Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Únor 2010

After XV

27. února 2010 v 18:20 | Ann Taylor
Poslední díl After. Tým horečně pracuje na odhalení vraha Patty a Don připravuje její pořeb. Je absolutně zlomený a jen jeho malá dcera ho drží nad vodou. A když zjistí proč byla zavražděna a jak k tomu její vrah přistupuje, zničí ho to ještě víc.
Všechny konce zkrátka nemohou být šťastné.

After XIV

18. února 2010 v 13:52 | Ann Taylor
Tenhle díl je trochu delší, a má to svůj dobrý důvod. Neprozrazuji k ději vůbec nic, ale čeká nás poslední překvapení a to určitě to nejdůležitější. Takové, jaké jsem původně neplánovala ani já, ale zato jsem neměla nejmenší problém ho napsat. Nevím proč mi takové katastrofy velmi dobře jdou.

I Need Your Help VI

16. února 2010 v 10:26 | Ann Taylor
Don se pořád nemůže vyrovnat s tím, že jeho sestra žije s Macem Taylorem. Emily se ho pokouší přivést na jiné myšlenky a dokázat mu, že se vlastně neděje nic špatného, ale nevypadá to, že by to bylo něco platné.

Zato Samantha samotná vzpomíná na začátky jejího nečekaného vztahu a když se Mac konečně probere, oznamuje mu poměrně s obavami, že čeká dítě. Jaká bude reakce?

After XIII

13. února 2010 v 9:35 | Ann Taylor
Narodil se malý Taylor a to konečně vyburcovalo jednu osobu, která se před časem nechala příliš unést, aby se pokusila urovnat do té doby pochroumané vztahy. Vyjde jí to? A můžou už teď všichni očekávat, že je to nejhorší za nimi, nebo je život opravdu plný krutých omylů?

Nightmare names Orchid V

11. února 2010 v 6:59 | Ann Taylor
Poslední kapitola, v níž je už Yelina pryč z tyranských spárů. Jenže to znamená, že přichází čas, kdy bude muset překonat svůj únos a trýznění a je jen otázkou, jestli toho náhodou nebylo tolik, že to nedokáže zvládnout. Horatio sice udělá všechno, co je v jeho silách, ale hlavní břímě leží pořád na ní.

After XII

8. února 2010 v 16:35 | Ann Taylor
Uběhlo celkem šest měsíců od událostí poslední kapitoly a hodně věcí se změnilo. Předně - Danielle je těsně před porodem a v této kapitole se ukáže, jestli se do jejího a Ericova života přidá kluk nebo holčička a jestli se s tím Eric zvládne popasovat. A vůbec jak se dokáže popasovat se samotným porodem.

I Need Your Help V

6. února 2010 v 12:11 | Ann Taylor
Kapitola věnovaná především třem osobám. Zraněnému přepadenému Macovi, jeho přítelkyni, jejíž identita se konečně odkryje, a kupodivu Donovi, co získá pocit, že má právo do toho mluvit.

A já doufám, že pro vás bude opravdovým překvapením, protože je to velmi netradiční pár. A nebojte, dočtete se i, jak si spolu vůbec mohli začít. A pak ještě jedno velké překvapení.

After XI

3. února 2010 v 11:36 | Ann Taylor
Přepadení je za námi, zdá se, že Danielle se vrací ke svému skutečnému životu a že Eric přeci jen jejich dávného rozchodu litoval a chtěl by ji zase zpátky, a že se udobří i s Patty, která sama by měla přijmout Donovy omluvy.
Jenže pořád jsou tu senzacechtiví bulvární novináři, co mohou klidnou hladinu pěkně zčeřit.