Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Prosinec 2010

Rok 2010 Vesnice - Město - Plzeň

31. prosince 2010 v 10:02 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Takový výčet, shrnutí, celého uplynulého roku. Nestalo se toho moc, ale zároveň hodně. Řekla bych, že co do novinek tohle byl určitě nejnabytější rok. Jo a nějak nemám ve svých touhách sdělovat jméno mého bydliště, tak to nechme tak.

Zbytek článku k přečtení >>zde.

Stíny mrakodrapů XIX

28. prosince 2010 v 12:33 | Ann Taylor
Mí milí návštěvníci, tady je poslední díl téhle povídky. Taky jsem si pro vás připravila nový design, který nastavím těsně po Silvestru. Zatím si tedy přečtěte tuhle povídku a já doufám, že brzy budu opět přidávat víc článků, než dosud.

Tenhle díl je zakončení a proto to není nic příliš extra nabitého. Ani to není dlouhé. Ukončí to ale všechno, co ještě zbývalo, a na konci jsem se pokusila popsat něco, co jsem přímo živě viděla před sebou jako dokonalý závěr.

Veslé Vánoce

24. prosince 2010 v 8:00 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Takové malé narychlo udělané přáníčko pro moje SB. Letos mě navíc napadla obměna - použiju svůj Vánoční design, který pro mě udělala duppie.
přání

Stíny mrakodrapů XVIII

11. prosince 2010 v 8:45 | Ann Taylor
K dnešnímu předposlednímu dílu jsem vybrala písničku You od Evanescence. Myslím, že kdyby se tam změnila pouhá dvě slova (blue a Amy), bylo by to perfektní pro tenhle díl.
Možná je trošku moc hektický, možná místy trochu moc sladký, možná jsem nedokázala přesně popsat to, jak jsem si to představovala. Mít možnost posledních několik scén natočit, určitě by se mi to povedlo líp a věděli byste mnohem líp, jak si to představuju. Ale určitě se mi podařilo dotáhnout do konce osudy všech tak, jak jsem si představila hned na začátku.

Spameři jsou jako holubi

9. prosince 2010 v 15:10 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Váhala jsem, ale nakonec toto opatření udělám.
Spameři jsou totiž jako holubi.
Se*ou všude, kde nejsou vítáni, snaží se tam, kde je velká kumulace lidí, urvat kousek pro sebe, žebrají a doufají, že jim z toho pokvete pšenka.
A lidé se rozdlěují na dvě kategorie: Ty, co ty otravné spamerské holuby odhání a ty, co jim v naivitě stále sypou.

Já patřím mezi ty první a proto

>> zavádím dočasně moderované komentáře <<

Původně jsem nechtěla. Řekla jsem si, že poslední dobou těch reklam není tolik. Ale také jsem si řekla: Ještě jednou sem napíše ta otravná pizda alenkahausnumero a zavedu to. Boom a stalo se.

Své komentáře pište klidně dál, ale povolím tu zveřejnit jen ty, co se budou týkat článku, takže pokud to nezapomenu u článku vždy nastavit, neděste se, že se hned neobjevil.

Battle Without Honor or Humanity

5. prosince 2010 v 14:34 | Ann Taylor |  Má videa
Po dlouhé době zase jedno moje video. Krátké a ne tak docela podle představ, ale vždyť je to nakonec jedno. Důležité je, jestli výsledek za něco stojí a ne, jestli je přesně takový, jako jsem chtěla někde uprostřed fantazie. Podařilo se mi ale poprvé skloubit dohromady klipy i fotky a to tak, aby to sedělo do melodie soundtracku Kill Bill. Jen ji movie maker neuměl nějak pěkně utnout a navázat koncem a ať jsem se snažila jak jsem se snažila, lépe to nešlo.


Where Do I Come In III

5. prosince 2010 v 9:23 | Ann Taylor
A je tu další kapitola, tentokrát opravdu velice dlouho psaná. Vždycky jsem se zasekla na některé části u jediné věty a ta mi nedovolila jít dál. Nakonec jsem ale tuhle část dopsala a myslím, že vás překvapí (pokud to tedy nečekáte), kdo se tam objeví. Jestli ale opravdu chcete vědět kdo je to, dočtěte to až do konce.
Pro Dona totiž tato nová postava, i když to tak zatím vůbec nevypadá, z namená zásadní zvrat.