Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Únor 2011

1. kolo literární soutěže

27. února 2011 v 7:52 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Jak možná víte, přihálsila jsem se na blogu taylorova99 do literární soutěže. Dnes, tedy spíš včera v noci, proběhlo vyhlášení prvního kola spolu se zveřejnění jednotlivých děl. Mrzí mě, že je neposlali všichni přihlášení, ale z těch co ano je většina skvěle napsaná. Pokud si chcete přečíst i můj příspěvek, tak ho sem dávat nebudu, ale pouze odkážu:
Téma ideální/ neideální ráno:

Jeden den lorda Voldemorta

24. února 2011 v 9:48 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Vaše Ann Taylor se opravdu zamilovala do rozhovorů a jedním poctila i samotného Pána Zla. Nebudu tady klást žádné otázky a zveřejňovat odpovědi, spíš to koncipuji do souvislého vyprávění o tom, jaký má den. A aby to bylo opravdu autentické, zachováme i první osobu a všechno přesně tak, jak říkal. Nevymyslela jsem si absolutně nic. Zatím ještě nedospěl do královského plurálu, ale jeden nikdy neví. Neomezená moc ve spojení s počínající stařeckou senilitou by pro vás, milé kouzelnické obyvatelstvo, mohla být mnohem nebezpečnější, než přišlápnout mu plášť.


Rozhovor s Jeanette

20. února 2011 v 23:08 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?

S Jeanette se setkávám na icq. Vy, co se mi k rozhovoru také přihlásíte, potom klidně napište, kde by vám to vyhovovalo nejvíc.


Jsem rasistka (?)

15. února 2011 v 15:20 | Ann Taylor |  Téma týdne
Nebudu psát žádné obecnosti. Pro tentokrát se pokusím zdržet všech generalizujících faktorů a všeho, co bych mohla vztahovat na každého jedince. Budu líčit pouze a jenom můj názor, který je vytvořen už několik let trvající zkušeností a se kterým možná dost z vás nebude souhlasit. Někteří poroto, že se chtějí prezentovat jako neohrožení lidumilové bojující za práva každého člověka a někteří proto, že si sami lžou do kapsy. Ale vím, že někteří souhlasí. A neříkejte, že ne. Je nás dost, co si tohle myslí, ale ne každý s tím vyjde ven, aby nedostal od problémové a prý utlačované menšiny, jak se lidově říká, přes držku. Nemluvím jen o jedné, však žít třeba někde, kde běloch je opravdu malinká menšina a být urážen, taky bych dala těm, co mě uráží, přes hubu, kdybych na ně stačila, to je jasné. Ale názor vychází z toho, co jsem zažila. Ano, můžete mě přesvědčit, že není správný. Ale musíte mě přesvědčit tady, jasným konkrétním obrázkem a ne tím, že někde někdo něco.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Rasismus.

Spřátelení s Belatrix Black

14. února 2011 v 22:51 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Tak po dlouhé době tu můžu uvítat nové SB.
Ale pozor, není to žádná kriminálka, je to Harry Potter, přesněji Belatrix Black.
Její povídky jsou super. Chlámu se u nich smíchy a pokud někdo z vás zná fantasmagorium a těch pár hetero povídek, co tam je, nejspíš vám dojde, o čem převážně jsou!
Určitě si je ale přečtěte i vy, co fantasmagorium neznáte, protože vám garantuju slzy smíchu.
Tady je diplom a protože mě to chytlo, ještě malý obrázek navrch.
Momentky ze hry 2 - Morganovi

10. února 2011 v 10:29 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Jedna nová rodina, za kterou zase nehraju tak dlouho, jsou Morganovi. Když jsem je vytvořila, nechala jsem je pouze jako spolubydlící. Jenže jsem za ně nehrála a znovu je použila až po čase, kdy jsem na tuto skutečnost zapomněla. Tudíž jsem jim vytvořila dům pouze s jednou ložnicí a manželskou postelí. Rozhodla jsem se tedy, že je dám dohromady. Jeden zatím spal v pracovně - budoucím dětském pokoji. A zatím spolu flirtovali.
Jejich dům není velký, ale myslím, že je ten nejhezčí, co se mi podařilo postavit. Spolu s prvním domem, který měl patřit Lupinovým a je k shlédnutní v ostatních screenech.

Nechci ho znát

7. února 2011 v 15:01 | Ann Taylor |  Téma týdne
Vezmu to naprosto jednoduše. Témata jsou horší a horší. Úžasné poetické hlubokomyslné blbosti, které bývají předmětem školních slohovek, a které mě často nutily ty slohy nepsat s argumentem, že téma mi nevyhovuje. Jsou sentimentální, nekonfliktní, nediskutovatelné, o ničem. O tom se nepíše dobře. Ódy na život, smrt, hvězdičky a kdo ví co ještě mě štvaly od základky. Byli jsme nuceni psát texty plné sladkých slovíček o tomhle všem, o tom, jaké je naše oblíbené místo, cesta k domovu a tak dál a tak dál. Když nám tohle začala zadávat i učitelka na střední, snažila jsem se jí vždycky napsat něco jiného, ale často jsem nic neodevzdala. Pokud jsem nemohla napsat opravdu drasťárnu.
A smysl života, to je jedno z těhle příšerných témat.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Smysl života.

Kamarádka pro vraždu

1. února 2011 v 15:40 | Ann Taylor |  Téma týdne
Opět pokus vzít téma týdne jinak. Nelíbí se mi žádné poetické téma, které dává vzniknout romantickým a sladkým článkům. Tak proč se nepodívat i jinak, než růžově. (Narážka na růžové brýle, ne nic jiného, v poslední době diskutovaného!)

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Noční obloha.