Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Vyhodnocení 3. kola kreativní soutěže

10. června 2011 v 10:37 | Ann Taylor
Jelikož se Taylorova99 neozvala, jsem nucena ji bohužel se 7,5 body ze soutěže vyškrtnout. Je to škoda, ale nemůžu stále čekat, protože bych ráda stihla dodělat soutěž do prázdnin. Z toho důvodu na nás už čekají pouhá dvě kola. Vyhlášení příštího bude zítra.
Co se tohohle kola týče, jsem ráda, že vznikla i dvě povedená videa, jsem unešena z krásné povídky a potěšena obrázkem. Hodnocení:


Ella -> její dílo
Velmi originálně pojaté. Originálně, vtipně a rozhodně se skvělým nápadem. Aneb Harry Potter má zlatou horečku.
Vynechala bych tam některé scény, které jsi použila, ale jinak jsem se, řečeno naplno, mlátila smíchy od začátku do konce.
Nejvíc mě dostala asi pasáž: Opustil tvou krásnou tvář a potom pasáž: Mám plechovej hrnek. Taky obrůstám vousem nebo zde leží ten blázen stojí opravdu za to.
Klobouk dolů, tohle by mě asi nikdy nenapadlo.
Téma jsi splnila na sto procent, ale přeci jen jsou tam občas místa, kde si říkám, tohle tam být fakt nemuselo. Ale to by ani nevadilo, protože i tak jsem se hodně dobře bavila, ale půl bodu musím strhnout za ten střih, který místy..nepříjemně proletí.
Za 4,5 bodu.

Kathy -> její dílo
Doufám, že jsem si našla správného autora a správný text písničky, i když text asi jo. Díky tomu jsem se mohla přesvědčit, že v některých okamžicích opravdu krásně předvádí o čem zpívá a vykouzlí to úsměv na tváři. Veselá písnička, veselé scény, takové svěží. Navíc jsem jí vůbec neznala, tak o to lépe, poznala jsem další novou.
A nemám ani výhrady ke střihu.
Za 5 bodů.

Iris -> její dílo
Tak tuhle písničku pro změnu dobře znám a to proto, že svého času, kdy jsem chodila pomáhat uklízet do obchodu, ji neustále hrálo rádio a mně začlo vše, co hraje Nova a rádio hrát na nervy. Tady jsem se ale pokusila od toho upustit.
Obrázek určitě perfektně vystihuje písničku a její podstatu, ale víc by mi sedělo, kdyby se tvářili trochu smutně, na jejich úsměv situace moc není. Ale i když je to jednoduchá kresba, nemůžu si pomoct, to jejich postavení se mi líbí, možná tam nejsou žádné detaily a jen hrubý obrys, ale mají dobrou figuru.
Za 3 body.

Když jsem si nejdřív pustila písničku, zjistila jsem, že je z dalších, které dobře znám. A že jsem na ni už taky jednu povídku psala. A taky obsahovala tyto prvky. Ono to k tomu úžasně svádí.
Pak jsem začala číst. Začátek se mi zdál..trošku matoucí. Ale čím dál jsem šla a čím víc písnička nabírala na tempu, bylo mi jasné, že se stane něco hodně zlého a hodně divného.
A líbí se mi, že si vlastně jen můžeme myslet, jak to pravděpodobně bylo. Já si jednu verzi myslím, ale je správná?
Co mě ale hlavně uchvátilo byl perfektní popis všeho, jak okolí, lidí, tak i akce. Vážně dokonalý popis každého kousku.
Za 5 bodů.
 


Komentáře

1 Iris Iris | Web | 10. června 2011 v 11:09

hodnocení mně potěšilo, děkuji :-)
já jsem je chtěla původně nakreslit bez očí a pusy, to jsem tam dodala nakonec, oni přeci jen v závěru písničky mají úsměv na tváři

2 Kathy Kathy | 10. června 2011 v 14:47

Moc děkuju :D

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama