Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Říjen 2011

Noc u nás na koleji

27. října 2011 v 18:20 | Ann Taylor |  Má videa
Je to jen taková hloupost, co jsem nahrála včera mezi desátou večer a půlnocí z balkonu.
Jsou to sousedi nad námi a k tomu celá protější kolej, kde se patrně taky pařilo. Škoda, že včera zrovna nikdo neřval cooo jééé, protože když nedělaj opice, řvou tohle.
Člověk se tomu zasměje, pokud se mu nechce spát a... účel toho videa je jenom vám přiblížit, v čem se někdy pokouším usnout.

Upozornění: Na konci si to hodně zesilte, abyste slyšeli i tu poslední větu - jeden jediný člověk co se trošku pokusil je umírnit.
Marně.

Konec T-ématT-ýdne?

22. října 2011 v 9:10 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
To nevím. Možná ano, možná ne.
Jak již jeden bloger v komentářích na tema.blog.cz napsal - blogovali jsme před TT, budeme blogovat i po. Navíc mnoho z vás, kteří sem pravidelně chodíte, na něj téměř nebo vůbec nepíšete.
Já na něj píšu ráda a nebudu zastírat důvod, je to důležité pro zvýšení návštěvnosti a přitáhnutí čtenářů. Potom ještě, když je nějaké téma budící rozruch, tak i pro mou zvrácenou touhu nesouhlasit s většinou společnosti.

Momentky ze hry 4 - Mafiánovi

18. října 2011 v 13:19 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Páreček snoubenců - mafiánů se mi bohužel taky vymazal. Ale tady vám aspoň představím jejich dům.
Screeny nejsou seřazené, takže si je prohlédnete dost zpřeházeně, ale už to nemá smysl moc dávat za sebou. Navíc jsem jim včera znovu postavila dům nový, tak uvidíme, jestli to bude nějakou chvíli fungovat.