Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Říjen 2011

Noc u nás na koleji

27. října 2011 v 18:20 | Ann Taylor |  Má videa
Je to jen taková hloupost, co jsem nahrála včera mezi desátou večer a půlnocí z balkonu.
Jsou to sousedi nad námi a k tomu celá protější kolej, kde se patrně taky pařilo. Škoda, že včera zrovna nikdo neřval cooo jééé, protože když nedělaj opice, řvou tohle.
Člověk se tomu zasměje, pokud se mu nechce spát a... účel toho videa je jenom vám přiblížit, v čem se někdy pokouším usnout.

Upozornění: Na konci si to hodně zesilte, abyste slyšeli i tu poslední větu - jeden jediný člověk co se trošku pokusil je umírnit.
Marně.

Konec T-ématT-ýdne?

22. října 2011 v 9:10 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
To nevím. Možná ano, možná ne.
Jak již jeden bloger v komentářích na tema.blog.cz napsal - blogovali jsme před TT, budeme blogovat i po. Navíc mnoho z vás, kteří sem pravidelně chodíte, na něj téměř nebo vůbec nepíšete.
Já na něj píšu ráda a nebudu zastírat důvod, je to důležité pro zvýšení návštěvnosti a přitáhnutí čtenářů. Potom ještě, když je nějaké téma budící rozruch, tak i pro mou zvrácenou touhu nesouhlasit s většinou společnosti.

Momentky ze hry 4 - Mafiánovi

18. října 2011 v 13:19 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Páreček snoubenců - mafiánů se mi bohužel taky vymazal. Ale tady vám aspoň představím jejich dům.
Screeny nejsou seřazené, takže si je prohlédnete dost zpřeházeně, ale už to nemá smysl moc dávat za sebou. Navíc jsem jim včera znovu postavila dům nový, tak uvidíme, jestli to bude nějakou chvíli fungovat.

Jako bratr a sestra? VII

7. října 2011 v 11:16 | Ann Taylor
Poslední díl povídky. Takové zakončení, vlastně dotažení do konce situace mezi Danielle a Jo.
Ale to nevadí, protože pro vás mám nabídku. (Ano, ano, vím, že jsem slibovala dopsat WDICI, že jsem slibovala nového Pottera, že bych měla dodělat dílo do soutěže a že jsem chtěla začít spoustu jiných věcí...)
Začala jsem psát fanfiction a dalo by se to označit za "malou parodii" na Upíří deníky.
Vlastně je to deník, je to deník upírky, která žila ve stejné době, jak se stali upíři ze Stefana s Damonem a popisuje pár věcí jak z knihy tak ze seriálu a zároveň nechává vzniknout spoustě novým věcem, které si tam domýšlím. Samozřejmě něco tam nesedí tak, jak to v knize či seriálu bylo, ale o to ani nejde, je to jen pro zábavu.
Četl by to někdo, nebo nemá moc smysl to sem dávat? (P. S. - Vůbec tam není hlavním ani vedlejším úkolem romance mezi vymyšlenými postavami a převzatými postavami, spíš něco více krvavého.)

České dráhy zas a znova, aneb To pondělní putování

3. října 2011 v 16:29 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Jelikož se krásně přihodilo, že v pondělí mám až od dvou, můžu si proexistovat celou neděli doma, narozdíl od minulého letního semestru, a do Plzně odjet až v pondělí ráno.
Mám na výběr.

Článek si můžete dočíst >>zde.

Jako bratr a sestra? VI

1. října 2011 v 12:09 | Ann Taylor
Už dá se říct nadstavbová kapitola, protože všechno důležité se stalo, a zároveň předposlední. Ale možná se při ní maličko pobavíte.
Mac si totiž i s Danielle jede pro Jo a rozhodně ani jedné nehodlá jen tak odpustit. Ony se však pokouší ze všech sil odvést jeho pozornost od svých trablů pryč.