Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Únor 2013

Blbci, kteří neumí psát

24. února 2013 v 17:36 | Ann Taylor |  Téma týdne
Aneb pár rad pro ty, kdo si neumí poradit s mezerami a znaménky.

Nepochybně i v minulých stoletích existovali analfabeti nebo nedostatečně vzdělaní. Ale kdo už školu navštěvoval, alespoň střední, natož vysokou, tak hleděl, aby se uměl vyjádřit. Teď ale zřejmě tahle snaha končí.


Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Po roce a po dni nový vzhled

23. února 2013 v 12:19 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Není to sice přesně rok a den, ale je to už více než rok, kdy jsem nastavila bullet design, který mi plně vyhovoval, a já nikdy neměla náladu ani dost chuti ho měnit.
To ale přišlo teď.

Katastrofální problémy, co před tím nebyly

19. února 2013 v 16:43 | Ann Taylor |  Téma týdne
Všichni se tu patlají s nějakou politikou a ekonomikou. Ale ve kterém století tohle nebyl problém? Co já se budu rozčilovat kvůli nějakýmu Novýmu Zélandu? Nebo trochu reálněji kvůli nějakýmu novýmu prezidentovi?
To bylo vždycky! Ale reálné problémy jednadvacátého století, co se mě přímo dotýkají?? Papež za mě zkoušku neudělá, prezident mi neuvaří a Rockefellerovi mi notebook neopraví, ani kdybych tohle pořadí proházela. Tak proč se tím crcat? Mám důležitější problémy.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Problémy 21. století.

Zašantročený deník

14. února 2013 v 16:33 | Ann Taylor |  Téma týdne
Náhodou jsem včera večer narazila na něco, co do tématu dost zapadá. A konstatovala jsem, že na základce jsme byli neskutečná hovada, a aspoň na měsíc by se ten čas mohl vrátit.

Při úklidu šuflat, kdy jsem krom hory elektroniky vytáhla i dva staré památníky, jsem našla i starý deník. Je od roku 2000 do roku 2006, zápisy jsou krátké a nic moc, ale dají se tam ulovit neuvěřitelné perly. Alespoň krátce se tak s vámi podělím, co za vzpomínky jsem to našla.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Vzpomínky.

Momentky ze hry 12 - Haleovi

2. února 2013 v 10:12 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Rozhodla jsem se udělat z osamělého vlkodlaka Dereka právoplatnou rodinu. Koukáte na Teen Wolf? Já ani ne, ale i tak z toho vychází.
Derek tady není sám, žije se svým snoubencem Stilesem a budou sem snad pravidelně přicházet další a další screeny. Nutno navíc podotknout, že Stiles je víla, takže žije déle, než vlkodlak a hlavně má úplně jiné zvyky a "strukturu". Přesto jsou ale úžasní, Stiles roztomile dolézá, pořád by se s Derekem mazlil, touží si ho vzít a dělá jednu hovadinu za druhou. Nejlepší je, když přijde úplněk, Derek se změní, Stiles k němu bez mé intervence přijde, vlepí mu šílenou facku a pak ho šíleně obejme.

Jejich soužití má však mnoho jiných zajímavých chvilek. (Krom toho, že Derek má zahradu, v níž se snaží vypěstovat dokonalé rostliny.)