Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Duben 2013

Turnaround to Blame 27

28. dubna 2013 v 16:21 | Ann Taylor
Zatčení
Jak se pomalu blížíme ke konci, psaní mi jde o dost rychleji, než v minulosti.
V následující kapitole se otevírá poslední velký problém, který ukončí tuto sérii. Zatím je ale vše v naprostých počátcích.
Danielle je po hádce s Ericem dost zničená a snaží se v práci dostat na svou obvyklou úroveň a zároveň vymyslet, jak si s ním vyjasnit a vyříkat všechny věci.
Pak jí ale volají z Matthewovy školky a strach a jedna nechutná špatnost, které potrvají až do konce, se rozjíždí.

Turnaround to Blame 26

23. dubna 2013 v 16:25 | Ann Taylor
Nelži mi

June si pomalu začíná plánovat budoucnost i pro případ, kdy ji Nate odmítne, ale mezi Ericem a Danielle to začalo doslova hořet.
Průšvih, do kterého se Danielle řítila, se totiž nečkaně provalil, a Eric jí zatím nevěří.
Celá kapitola shrnuje tedy jen současný stav a naděje hlavních postav, které se pro některé změnily v dost nenaplněné, protože druhá polovina je výhradně o nepříjemné hádce u Taylor-Delkových.
Mimochodem pokořila jsem tímto 90. stránku a jelikož nás čeká ještě jeden velký závěrečný problém, věřím, že dosáhnu stovky.

Velké ideály potřebují i terén, nejen křídla

22. dubna 2013 v 15:05 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Proč zrovna já jsem ta, kdo nikdy nejásá nad podobnými tématy? Proč já jsem ta, která prostě nesesmolí srdcebolný článek a nejuchá nad stejně povrchními komentáři? Proč zrovna já nesnáším témata jako vystřižená ze školních osnov?

Víte, proč nemám ráda témata týdne, která se tváří jako školní slohovky? Protože jsem jich napsala stohy. Napsala jsem jich stohy a to na nejrůznější témata, která se tvářila buď filozoficky nebo sentimentálně, a začala jsem na ně být alergická.
Kdo znáte povídku Děvka, tu jsem jednou odevzdala jako sloh, když jsem se naštvala a odmítla psát nějaký infantilní blábol o tom, jak v pokoji svítí lampa. Našroubovala jsem to na to. Nebo co takové "Kdybych měl tři přání..."? Maturitní sloh, v němž Flack oplakává zastřelenou Angellovou je taky k přečtení. Vážně nemám nervy na to, jak všechno všichni milujou a ňuňánkujou a přejí si celosvětový mír.

Turnaround to Blame 25

18. dubna 2013 v 18:08 | Ann Taylor
Skok

Nejdřív se podíváme do domácnosti Messerů, kam se Danny vrátí po překvapivém zjištění u Erica. Hned potom se ale konečně dořeší případ s mrtvou Sněhurkou Tami a zlou královnou travičkou, ne ale zrovna tak, jak si kriminalisté představovali.

Chceš naklepat vejce?

8. dubna 2013 v 14:46 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Tak jsem se zase jednou dozvěděla něco nového. V obchodech se prý prodávají tekutá vejce v krabici. Údajně to byla supr čupr novinka na Velikonoce a údajně to má strašně neuvěřitelně usnadnit práci při přípravě palačinek, trojobalu na cokoli, co se v trojobalu trojobaluje a vlastně všeho, do čeho se přidávají v některé z fází vaření syrová vejce. A když si v našem teleshoppingu objednáte jedna tekutá vejce, dostanete druhá zdarma a k tomu pytlík skořápek! A to se vyplatí!

Zbytek článku si přečtěte >>zde.