Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Květen 2013

Takže Havel nestačil, jo?

23. května 2013 v 17:26 | Ann Taylor |  Téma týdne
Bolí mě zápěstí, myslím, že počítačová mánie si začíná vybírat svou karpální daň, přepsala jsem zkoušku, neboť prokrastinace vládne světem, a jelikož předzápis pro právo se spustí až v pátek, předměty, co nechci, aby mi někdo vyfouknul, jsem si rezervovala na vedlejším oboru, s kterým hodlám seknout, takže si tam můžu navolit cokoli chci. Pak si je akorát přepíšu, až pomine hlavní nápor, a budu spokojená.
A tak jsem si řekla, že když už nic, mohla bych se vyjádřit k nastolenému tématu. Protože se mi hrubě nelíbí.

Turnaround to Blame 28

9. května 2013 v 14:35 | Ann Taylor
Týrání

V následující kapitole se objasní, proč Danielle nepustili k Matthewovi a místo toho ji odvezli na policii a zároveň také, jak mohli přijít k tak závažnému obvinění.
Krom toho, že tedy Matt vysvětlí, jak přišel k druhé nealergické újmě na zdraví, se ale odehraje ještě jedna sice krátká, ale podstatná událost, která by mohla znít jako forma smíření Delka a Taylora, a to paradoxně zrovna v situaci, kdy s Taylorovou jsou víceméně na kordy.

Po této kapitole by měly zbývat ještě dvě další. Budou dlouhé, což díky naznačnému tématu jistě pochopíte, ale nejsem si jistá, jestli mi nevyjdou spíš na tři. Každopádně k závěru se blížím mílovými kroky a tato dlouhá sága trvající už téměř rok a půl, brzy dojde ukončení.
A pokud se vám zdá, že jsem zapomněla na děj okolo Dona Flacka, nezapomněla, jen jeho vztah s učitelkou nechci víc rozvádět. A co se týče June, ta se svého rozuzlení dočká.

Zase o nás, zase bez nás...?

2. května 2013 v 12:03 | Ann Taylor |  Téma týdne
Ne, že by mě nejrůznější "vylepšováky" a další "dyzajnová rozhodnutí" administrátorů zlobila. Ona mě spíš serou. Ale to není podstatné, jsou tací, kteří nad nimi jásají a líbali by umětelům autorům ruce. A kdo ne, stejně se s nimi musí smířit, nebo jít jinam, jednou jsou autorita, jednou můžou dělat co chtějí bez ohledu na uživatele, jednou mají oni pod palcem červné tlačítko, tak je to přeci jejich právo, to dá rozum. Ehm.