Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Červen 2013

Jak hořelo nebe a skoro auto

22. června 2013 v 12:49 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Taky už doufáte, že ta vedra opravdu ustoupila? Já ještě doufám, že vydrží nebýt celý červenec. Srpen už je mi ukradený, navíc jsme pořídili výkonný větrák, takže doma by to bylo snesitelné. Ale doteď to byla hrůza hrůz.
O víkendu jsme sušili a usušili. Ale teploty tehdy ještě zdaleka nebyly tak markantní. Naopak v týdnu začalo být peklo. Jak všichni víme. A protože já se nebyla schopná naučit na zkoušku, přepsala jsem si jí a celý týden tak byla doma. A potila se a potila.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Prý jsem piča

15. června 2013 v 10:45 | Ann Taylor |  Téma týdne
Ne, to mi nenapsal ani neřekl nikdo kvůli blogu nebo kvůli čemukoli, co jsem kdy udělala (když nepočítám velmi poetické hádky s bratry v mladším věku, kdy jsme se častovali velmi milými a velmi originálními nadávkami, díky nimž jsme si slovník rozšířili o deset až dvacet výrazů a nejrůznějších slovních spojení). To mi ve čtvrtek odpoledne řekl jeden cikán. Jen tak z dlouhé chvíle. Aby řeč nestála.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Romové.

Těžký život bez romek

14. června 2013 v 11:10 | Ann Taylor |  Téma týdne
Romové ani tak ne, ale romky. Romky jsou pro můj život hrozně důležité. Pracovaly jak měly a já je potřebovala. Dřív jsem je brala jako něco samozřejmého, ale teď jsem o možnost mít je přišla a víte, jak neskutečně je to těžké? Jak špatně se bez nich žije?

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Romové.

Momentky ze hry 13 - Starkovi

8. června 2013 v 8:46 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Ano, je to tu, objevil se nápad udělat v simících Tonyho Starka. Není si moc podobný a podobná si není ani jeho přítelkyně, Emma Frostová, ale to vůbec nevadí. Tady jde totiž o osudy, ne o podobu.

Tony má velký, opravdu velký dům, luxusní auta a pracuje na tom, aby se stal vědcem, bohatým a slavným, a chodí s Emmou Frostovou, která zase pracuje na tom, aby se stala kriminálnicí. Bohatou a slavnou.
Zatím je to všechno v začátcích a fajn. Nebo ne?

Emma má dokonce vlastní ferrari.

Ovšem s výtahy má takový menší problém.


Stejně jako s partnerovými chodidly při tanci.
"Proboha, neublížila jsem ti?"
"Asi mi ji budou muset amputovat, ale ne, je to dobrý."

Tony, když mu Emma pošlapala nohy, se šel hojit za první ženskou, kterou uviděl. Ten jeho vilnej výraz mluví za vše.
"Chci ti olíznout ucho, můžu?"

Jenže Emma to poznala. Když je někdo telepat, má Tony smůlu

"Ale notak, miláčku, aspoň pusinku!"
"Nech mě!"

"Hele co mááám."
"NECH MĚ JSEM ŘEKLA!"

A pak se Emma samým vztekem proměnila kvůli kouzelným bonbonům ve šmoulinku.

Maj jen pozitiva, pro mě

4. června 2013 v 14:26 | Ann Taylor |  Téma týdne
"Tak co, jak to tam vypadá u vás? To teda nevim, jestli dojedeš do školy. Tady je to nooo jako vždycky. Ten má potok v garáži, všichni maj ve sklepě vodu, jenom já tam nemám ani uhlí! Musim si pro nějaký poslat."
Aneb epický telefonát s babičkou.

Povodně. Povodně jsou voda, která se objeví tam, kde nemá. A to už se tu stalo mockrát. Třeba minulý týden, když se nám uvolnil odpad pod dřezem.
Nicméně si krom této veselé povodně, která donutila nejmenovaného člověka uklidit polici pod odpadem, jen matně vybavuji jediný případ, kdy se voda objevila i u našeho domu. Byla jsem malá. Je to asi určitě víc, než patnáct let.
Stáli jsme v ložnici, dívali se ven a všude bylo modro. Voda nám sahala skoro až k hornímu rámu okna. Jasně jsem viděla tu vlnící se hladinu za okenním sklem.
Jelikož náš dům je na kopci, kolem není žádná řeka ani potok a ložnice je v patře, je to přirozeně blbost. Jsou to zkreslené dětské vzpomínky kombinované s fantazií. Takhle pracují noviny.
Ale je to jediná velká potopa, kterou pamatuji až u nás.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Povodně.