Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Červenec 2013

Podporujem pokusy o sebevraždu

26. července 2013 v 15:50 | Ann Taylor |  Téma týdne
Představte si blog. Má třeba i skvělý design. Vyjadřování autora je na úrovni. Neplácá tam blbosti. Mluví česky. Dokonce správně česky. A každý den popisuje, jak ostří nůž, splétá oprátku nebo jak postupně prohlíží lékárny, aby porovnal ceny těch nejsilnějších léků na trhu. A samozřejmě pak taky píše, jak to všechno užívá a třeba natočí živý vstup o svém finále.
Podporovali byste ho? Tleskali byste mu a tvrdili, že toto je ten naprosto správný postup, styl a všichni, kdo s tím nesouhlasí, jsou živí závistivci?
Asi ne.

Nemůžeš mě milovat

8. července 2013 v 15:23 | Ann Taylor |  Mé příběhy
Určitě si k ní pusťte to video, co přikládám asi ve čtvrtině, protože právě to mě inspirovalo, abych vůbec tuto novelu napsala. Sice víte, že nejsem na slaďárny a už vůbec ne takové, jako je neopětovaná láska, ale řekla bych, že když se jedná o neopětovanou lásku ke gayovi, je to něco trochu jiného. Navíc končí tak, jak končí a také krom toho samotného vypráví i o svém nepříliš vydařeném životě, v němž se snažila najít alespoň nějaké světlo, ale to, ve chvíli, kdy se opravdu zamilovala do někoho, kdo její city opětovat nebude, zhaslo definitivně.

Česká pošta? Spíš úschovna

6. července 2013 v 9:38 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Vy víte, že do této rubriky ráda píšu, co mě překvapilo, pobavilo nebo naštvalo. A pokud se jedná o naštvání nebo negativní překvapení, většinou to souvisí s tím, že určitá masa lidí či jednotlivec nemyslí a dělá věci, které člověk, co se umí rozhlédnout po okolí a zapojit mozek, moc nepobírá.
Teď ale přišla řada na záležitost, která není způsobena blbostí ani "zásekem", či snad špatnou náladou a nepřátelskostí, ale úplně obyčejnou leností a úmyslnou vypočítavostí a šlendriánem.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Momentky ze hry 14 - Haleovi

3. července 2013 v 14:56 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Kolem Derekova domu (který vlastní společně se Stilesem, ale je asi jasné, kdo je ten, co nosí kalhoty) se občas dějí docela zajímavé věci. Ale Stiles je svými vílími schopnostmi většinou napraví a potom je už třeba postarat se pouze o adoptovanou Lydii, která ať dítě nebo puberťák zrovna moc neposlouchá.

Pro začátek ale stačí, když Stiles podpálí sníh.