Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Srpen 2013

Let It Burn, Derek - Teen Wolf

29. srpna 2013 v 20:38 | Ann Taylor |  Má videa
Po roce ne Vánoce, ale video. Poté, co jsem sehnala program, co se mi líbí a začala trochu spolupracovat i s ashampem, jsem se konečně pustila do dalšího videa. Na kontě jich nemám málo, ale rok už žádné nepřibylo a tak jsem z toho trochu vypadla a rozčilovala se. Výsledek není ale špatný a myslím, že dohromady s písničkou se mi docela povedlo vybrat vhodné scény.

Mělo by to vyjadřovat "stav" Dereka během třetí řady Teen Wolf a ptát se, kam až to nechá zajít, jestli něco udělá a stejně tak i u Jennifer alias Julie alias Darach. První dvě řady seriálu jsem nesledovala. Jen sem tam nějaký díl. Ale ta třetí byla vážně dobrá. Dokázala si perfektně udržet napětí a nešlo tam o žádné citové výlevy a pubertální vztahy jako ve většině seriálů pro teenagery. Šlo tu o životy, o krev a vůbec... o to, co je ve videu.


Ivanovovová a Kooová, aneb Přeúchylování

20. srpna 2013 v 3:20 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Když je vedro a člověk umírá a střídavě na sebe pouští větrák a vodu, tak nezaprší a nezabouří. Ale když je pod mrakem a jeden se uvelebí u Dextera a stahuje Raye, tak musí přijít velká bouřka. Taková, že článek jsem připravovala ručně, ale ani na to psaní jsem neviděla. Ale o tom jsem mluvit nechtěla.
Chtěla jsem vypsat můj pohled na něco, co se možná i dá nazvat nešvarem, a to přesto, že to mnohdy sama používám. Na druhou stranu, přezdívku Ann Taylorová si už představit nedokážu. Jo, prostě půjde o přeúchylování. Pardon, přechylování. Jen taková malá vzpomínka.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Momentky ze hry 15 - Haleovi

13. srpna 2013 v 13:35 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Z další várky the Sims, rodiny Dereka Hale a Stilese. Upřímně, vážně nemůžu stíhat všechny datadisky. Pořád končím u Obludária a při tom mám trochu zmáknuté víly a vlkodlaky a v jiné hře se dívám po tom, co umí čarodějnice. Asi hraju málo.

Nedá se však rozhodně říct, že by Stiles připravoval málo nejrůznějších lektvarů.
"Rulík, žabí kůže, drcení šváby a chlupy z nosu..."