Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Srpen 2013

Let It Burn, Derek - Teen Wolf

29. srpna 2013 v 20:38 | Ann Taylor |  Má videa
Po roce ne Vánoce, ale video. Poté, co jsem sehnala program, co se mi líbí a začala trochu spolupracovat i s ashampem, jsem se konečně pustila do dalšího videa. Na kontě jich nemám málo, ale rok už žádné nepřibylo a tak jsem z toho trochu vypadla a rozčilovala se. Výsledek není ale špatný a myslím, že dohromady s písničkou se mi docela povedlo vybrat vhodné scény.

Mělo by to vyjadřovat "stav" Dereka během třetí řady Teen Wolf a ptát se, kam až to nechá zajít, jestli něco udělá a stejně tak i u Jennifer alias Julie alias Darach. První dvě řady seriálu jsem nesledovala. Jen sem tam nějaký díl. Ale ta třetí byla vážně dobrá. Dokázala si perfektně udržet napětí a nešlo tam o žádné citové výlevy a pubertální vztahy jako ve většině seriálů pro teenagery. Šlo tu o životy, o krev a vůbec... o to, co je ve videu.


Ivanovovová a Kooová, aneb Přeúchylování

20. srpna 2013 v 3:20 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Když je vedro a člověk umírá a střídavě na sebe pouští větrák a vodu, tak nezaprší a nezabouří. Ale když je pod mrakem a jeden se uvelebí u Dextera a stahuje Raye, tak musí přijít velká bouřka. Taková, že článek jsem připravovala ručně, ale ani na to psaní jsem neviděla. Ale o tom jsem mluvit nechtěla.
Chtěla jsem vypsat můj pohled na něco, co se možná i dá nazvat nešvarem, a to přesto, že to mnohdy sama používám. Na druhou stranu, přezdívku Ann Taylorová si už představit nedokážu. Jo, prostě půjde o přeúchylování. Pardon, přechylování. Jen taková malá vzpomínka.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Momentky ze hry 15 - Haleovi

13. srpna 2013 v 13:35 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Z další várky the Sims, rodiny Dereka Hale a Stilese. Upřímně, vážně nemůžu stíhat všechny datadisky. Pořád končím u Obludária a při tom mám trochu zmáknuté víly a vlkodlaky a v jiné hře se dívám po tom, co umí čarodějnice. Asi hraju málo.

Nedá se však rozhodně říct, že by Stiles připravoval málo nejrůznějších lektvarů.
"Rulík, žabí kůže, drcení šváby a chlupy z nosu..."

Turnaround to Blame 31

4. srpna 2013 v 14:36 | Ann Taylor
Do nekonečna

Poslední, opravdu už je to poslední, díl. Uzavírá se v něm jednak případ, který se dořeší posledním výslechem pana McConwaye a vyplave tak na povrch vše, co se stalo a co on udělal, a jednak i vztah mezi June a Natem Starkem, a hlavně i problém Erica a Danielle. Dá se asi říct, že všechno, co se mezi nimi stalo, se určitým způsobem dořeší a nastolí se zase nějaká doba víceméně poklidné budoucnosti, která bude taková, jakou si ji udělají.

Ten konec je opravdu trochu moc velká slaďárna, ale já jsem ráda, že se mi to už podařilo ukončit a také jsem přidala trochu romantickou písničku, tak to k ní muselo sedět. Ostatně smutných a krvavých konců už jsem taky zvládla hodně.