Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Srpen 2013

Let It Burn, Derek - Teen Wolf

29. srpna 2013 v 20:38 | Ann Taylor |  Má videa
Po roce ne Vánoce, ale video. Poté, co jsem sehnala program, co se mi líbí a začala trochu spolupracovat i s ashampem, jsem se konečně pustila do dalšího videa. Na kontě jich nemám málo, ale rok už žádné nepřibylo a tak jsem z toho trochu vypadla a rozčilovala se. Výsledek není ale špatný a myslím, že dohromady s písničkou se mi docela povedlo vybrat vhodné scény.

Mělo by to vyjadřovat "stav" Dereka během třetí řady Teen Wolf a ptát se, kam až to nechá zajít, jestli něco udělá a stejně tak i u Jennifer alias Julie alias Darach. První dvě řady seriálu jsem nesledovala. Jen sem tam nějaký díl. Ale ta třetí byla vážně dobrá. Dokázala si perfektně udržet napětí a nešlo tam o žádné citové výlevy a pubertální vztahy jako ve většině seriálů pro teenagery. Šlo tu o životy, o krev a vůbec... o to, co je ve videu.


Momentky ze hry 15 - Haleovi

13. srpna 2013 v 13:35 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Z další várky the Sims, rodiny Dereka Hale a Stilese. Upřímně, vážně nemůžu stíhat všechny datadisky. Pořád končím u Obludária a při tom mám trochu zmáknuté víly a vlkodlaky a v jiné hře se dívám po tom, co umí čarodějnice. Asi hraju málo.

Nedá se však rozhodně říct, že by Stiles připravoval málo nejrůznějších lektvarů.
"Rulík, žabí kůže, drcení šváby a chlupy z nosu..."