Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Září 2013

Soudní lékařství 1

24. září 2013 v 16:58 | Ann Taylor
Vývoj
Koncepce
Zákon o zdravotních službách
Indikace k provedení zdravotní pitvy

První přednáška ze soudního lékařství patří tradičně k zahajovacím hodinám a tak pojednává o tom, co to soudní lékařství je, jaké jsou druhy pitev, kde a proč se provádějí nebo komu můžete nahlásit, pokud se stanete svědkem úmrtí osoby, co musí soudní lékař na místě prohlédnout a podobně.
Podle mě to vypadá na velice zajímavý předmět, který si rozhodně nenechám ujít.


Předmět je to ale pro právníky, tedy pro medicínské laiky, a proto tyto přednášky nebudou lékařsky hluboce odborné.Grafická tvorba

15. září 2013 v 21:25 | Ann Taylor

Šest, už šest

11. září 2013 v 8:19 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Když mně bylo tolik, co blogu dnes, ten den jsem už byla třetí měsíc ve škole. Ale blog slaví teprve dnes. No, slaví, prostě projíždí šestý rok od svého rebootu, resuscitace, restartu, jak chcete. Zkrátka ode dne, kdy začal naplno nepřerušovaně fungovat.
Je tu článek z 11. září 2007. Mohla bych ho vymazat, ale schválně ho nechávám, i když je na nějakou dobu jediný a podobné výplody jsem už promazala dávno. Jo, spoustu starých článků, především z let 2007 - 2009 tu už nenajdete, protože byly příliš krátké, informovaly o věcech, co už nejsou ani dohledatelné, byly to pitomosti, pro něž nemám rubriku, nebo naopak otevřeně mluvily o takových informacích o mně, které jsem tu nechtěla nechat viset, a které už dávno nechci internetu sdělovat. Také jsem promazala některé obrázky a fotky, takže se počet článků v daných rubrikách snížil, zmizely některé povídky, které se přestěhovaly na blogspot a rozcestníky tady na ně jen odkazují a několik celých rubrik vypadlo rovnou. Například velmi obsáhlá rubrika s hláškami z CSI, když jsem se rozhodla, že hlášky budu psát rovnou k těm dílům, aby to bylo celé hezky pohromadě. A vážně se snažím mít tu už jen ty trochu lepší výplody.

Momentky ze hry 16 - Haleovi

9. září 2013 v 18:05 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
U Haleových se odehrálo pár zásadních věcí. Pro Dereka a Stilese ani ne, ti pořád chodí do práce, občas si zablbnou a jedou dál. Ale Lydia odmaturovala, oslavila narozeniny a jako mladá dospělá se začíná vrhat do života.

Ještě předtím si ale s kamarády uspořádala mejdan do noci s tím, že u ní přespí. Ale v domě se nenašel dostatečně velký a volný pokoj, tak se uchýlili do garáže.

CSI blogspot

6. září 2013 v 18:28 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Chtěla bych vás tímto pozvat na můj nový blogspot, který bude výhradně a jenom o CSI.

Ne, nezbláznila jsem se, vím, že ty seriály už dva skončily a jeden skončí určitě brzy taky, vím, že je to můj další blogspot, ale mně to nevadí. Měla jsem totiž v plánu sem dát všechny důležité postavy, které se v těch seriálech ukázaly. A mít z toho takový přehled, který v českém jazyce v takovém rozsahu neexistuje. Takže práci mi to nepřidělá, bude to totéž, jako bych pokračovala dál.
Jenže jsem zjistila, že se mi to tady nelíbí, protože můj blog, tenhle, je o spoustě věcí, co mě zajímá. Obsahuje většinu mé tvorby (tu kompletní literární najdete na blogspotu, na který odkazuji v záhlaví), moje názory, fotky, co vyfotím, screeny ze simíků, recenze knih a filmy, co mě nějakým způsobem zaujmou natolik, abych jim věnovala článek. A proto tematika CSI v tom všem tak nějak zapadá.