Má další tvorba:
Recenze knihy Drákula
Recenze knihy DrákulaSen o gepardím špionovi
Článek o schvalování násilí Pověste ho a tlučte po koulích


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Září 2013

Jsem dle vás retard a chudáček sedící v koutě?

30. září 2013 v 16:16 | Ann Taylor |  Téma týdne
To už je po několikáté, kdy mám pocit, že mě má spousta lidí za retarda. Jednou to je, když mi nabízí kafíčko a meníčko jak malému děcku, teď zase proto, podle toho, co tak průběžně čtu, že jsem introvert.
A protože se mi "horní chřipka" přehoupla do "spodní chřipky", teda že z ucpaného nosu jsem se dostala ke střevním potížím, sedím místo semináře na koleji a čtu ty žvásty a říkám si, že napíšu radši svoje, než abych se, byť jako správný flegmatik tak na půl minuty, rozčilovala.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Introverti.

Recenze

29. září 2013 v 20:06 | Ann Taylor


Soudní lékařství 1

24. září 2013 v 16:58 | Ann Taylor
Vývoj
Koncepce
Zákon o zdravotních službách
Indikace k provedení zdravotní pitvy

První přednáška ze soudního lékařství patří tradičně k zahajovacím hodinám a tak pojednává o tom, co to soudní lékařství je, jaké jsou druhy pitev, kde a proč se provádějí nebo komu můžete nahlásit, pokud se stanete svědkem úmrtí osoby, co musí soudní lékař na místě prohlédnout a podobně.
Podle mě to vypadá na velice zajímavý předmět, který si rozhodně nenechám ujít.


Předmět je to ale pro právníky, tedy pro medicínské laiky, a proto tyto přednášky nebudou lékařsky hluboce odborné.Pomalá jistota nebo rychlá srajda?

23. září 2013 v 17:22 | Ann Taylor |  Téma týdne
Fastfood je, když papa Ronald Hut z Kentucky má deset minut na oběd, v kapse stovku připravenou k jednorázové útratě a je mu celkem jedno, co si narve mezi zuby. Pokud se to vůbec dostane dál a neskončí to s červenobílým flekem na košili. Když totiž není ta košile modrá, je to místo parodie vlajky samoúčelný trapas.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Fastfoody.

Grafická tvorba

15. září 2013 v 21:25 | Ann Taylor

Máte nějakou sebeúctu?

14. září 2013 v 17:20 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Podívejte, lidi, nikdo po vás nechce, abyste mluvili spisovně a formálně a nóbl. Bohatě stačí, když mluvíte normálně česky nebo s tím nářečím, s jakým vám "zobák narostl". A nepoužíváte při tom ty anglické ptákoviny a umíte to říct svým vlastním jazykem. I když osobně mám ráda dávno počeštěná německá slovíčka, jako šrajtofle, šnicl, špajz a další, která se v tak malé vzdálenosti od hranic prostě používají. Je to vlastně jedno. Hlavně ale, že mluvíte slušně.
Protože co to znamená, když k někomu nebo o někom hovoříte vulgárně? Chcete ho potopit, chcete ho urazit, nadřadit se nad něj, ponížit ho a v neposlední řadě i naštvat. A to není rozhodně mezi lidmi vhodné chování, to si každý člověk, když se do takové situace dostane, snad nechává do soukromí. Kdo ne, je prostě hulvát, nebo se mu to vymklo z rukou. A nebo je psychicky nemocný a potom ho nejde soudit. A ani vlastně soudit.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Šest, už šest

11. září 2013 v 8:19 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Když mně bylo tolik, co blogu dnes, ten den jsem už byla třetí měsíc ve škole. Ale blog slaví teprve dnes. No, slaví, prostě projíždí šestý rok od svého rebootu, resuscitace, restartu, jak chcete. Zkrátka ode dne, kdy začal naplno nepřerušovaně fungovat.
Je tu článek z 11. září 2007. Mohla bych ho vymazat, ale schválně ho nechávám, i když je na nějakou dobu jediný a podobné výplody jsem už promazala dávno. Jo, spoustu starých článků, především z let 2007 - 2009 tu už nenajdete, protože byly příliš krátké, informovaly o věcech, co už nejsou ani dohledatelné, byly to pitomosti, pro něž nemám rubriku, nebo naopak otevřeně mluvily o takových informacích o mně, které jsem tu nechtěla nechat viset, a které už dávno nechci internetu sdělovat. Také jsem promazala některé obrázky a fotky, takže se počet článků v daných rubrikách snížil, zmizely některé povídky, které se přestěhovaly na blogspot a rozcestníky tady na ně jen odkazují a několik celých rubrik vypadlo rovnou. Například velmi obsáhlá rubrika s hláškami z CSI, když jsem se rozhodla, že hlášky budu psát rovnou k těm dílům, aby to bylo celé hezky pohromadě. A vážně se snažím mít tu už jen ty trochu lepší výplody.

Momentky ze hry 16 - Haleovi

9. září 2013 v 18:05 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
U Haleových se odehrálo pár zásadních věcí. Pro Dereka a Stilese ani ne, ti pořád chodí do práce, občas si zablbnou a jedou dál. Ale Lydia odmaturovala, oslavila narozeniny a jako mladá dospělá se začíná vrhat do života.

Ještě předtím si ale s kamarády uspořádala mejdan do noci s tím, že u ní přespí. Ale v domě se nenašel dostatečně velký a volný pokoj, tak se uchýlili do garáže.

CSI blogspot

6. září 2013 v 18:28 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Chtěla bych vás tímto pozvat na můj nový blogspot, který bude výhradně a jenom o CSI.

Ne, nezbláznila jsem se, vím, že ty seriály už dva skončily a jeden skončí určitě brzy taky, vím, že je to můj další blogspot, ale mně to nevadí. Měla jsem totiž v plánu sem dát všechny důležité postavy, které se v těch seriálech ukázaly. A mít z toho takový přehled, který v českém jazyce v takovém rozsahu neexistuje. Takže práci mi to nepřidělá, bude to totéž, jako bych pokračovala dál.
Jenže jsem zjistila, že se mi to tady nelíbí, protože můj blog, tenhle, je o spoustě věcí, co mě zajímá. Obsahuje většinu mé tvorby (tu kompletní literární najdete na blogspotu, na který odkazuji v záhlaví), moje názory, fotky, co vyfotím, screeny ze simíků, recenze knih a filmy, co mě nějakým způsobem zaujmou natolik, abych jim věnovala článek. A proto tematika CSI v tom všem tak nějak zapadá.

Větší a hrubší penis za zvýhodněnou cenu

2. září 2013 v 9:40 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Není špatné, když hledáte nějaké zboží a jste internetem nepolíbeni, že vidíte reklamu společnosti, která vám řekne, že oni tohle zboží mají a najdete je tam a tam. To asi ne. Ostatně jinak by to asi nešlo, kdybyste potřebovali nové splachovadlo a neměli ani tušení, kde stojí nějaké domácí potřeby, železářství nebo hobbymarket. Další varianta už by byla leda nespláchnout. Jenže tyhle reklamy nejdou přímo vám, nepřidělávají vám práci a když nechcete, tak si jich nevšímáte.
Stejně je to i s reklamami na internetu. Mám tři adblocky, jo, vtipné, ale tři, a už dokonce ani nevím, že youtube dává do videí reklamy, protože se mi neukážou. O těch ostatních netřeba mluvit. Jsou prostě pryč. Nebudu se tím zabývat. Sem navíc vstupuje i financování provozovatelů a tak dál a tak dál.

Ale co takový spam? Spam v jeho legální definici, čili nevyžádané obchodní sdělení?

Zbytek článku si přečtěte >>zde.