Má další tvorba:
Recenze knihy Ať vejde ten pravý
Báseň Husa
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Listopad 2013

Možná to bude horší 8

29. listopadu 2013 v 16:35 | Ann Taylor
Jennin psychický stav dostává jednu ránu za druhou, takže se není co divit, že se to už odráží i fyzicky. A navíc se kriminální laboratoř opět projevila až příliš jako barák staré drbny, a i Adam přišel se svou troškou do mlýna a jejich vztah nevztah vzal rychle za své.
Jenže Paul se pokusil udělat dobrý skutek, také jednou za život, a ona to neustála zrovna nejlépe. Čekala tak, že se jí opět začne vysmívat a všechno se vrátí do starých kolejí, ale bude to opravdu tak, nebo bude Paulova pomalá nenápadná proměna pokračovat?

Pondělí ve jménu Provokace

28. listopadu 2013 v 18:26 | Ann Taylor |  Téma týdne
Ve jménu Provokace vyhlašuji toto pondělí prvotřídní parodickou provokační poctou tématu týdne. Protože toto pondělí bylo samo o sobě jednou velku provokací.

Já sice nevím, jestli to třeba blog neudělal schválně a pro téma týdne nezajistil další nový rozměr, kdo ví, třeba jo a tak jen napjatě čekám na téma Poprava, ale každopádně nešlo jen o blog. Protože pondělí, jak už jsem říkala, bylo prostě celé jen provokace.


Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Soudní lékařství 9

26. listopadu 2013 v 16:02 | Ann Taylor
Poranění při dopravních nehodách

Silniční provoz se vás (nás) týká asi ještě o něco víc, než alkohol, a tak mi tato přednáška přijde ještě o něco užitečnější.
Především totiž zjistíte, že mít pásy je výhodnější (a nejen statisticky), než se nepoutat.

Možná to bude horší 7

23. listopadu 2013 v 16:00 | Ann Taylor
Pro Jennu tento den mohl vypadat jako jeden z mnoha. Práce s Paulem, snaha na něj nemyslet, nebrat si ho až příliš, navíc rozhovor s její malou sestřičkou, která svým dětským chápáním rozebírala dospělácké problémy.
Potom ale přijela do New Yorku, zjistila, že byla unesena malá holčička a měla za úkol zjistit, kolik času jí zbývá, než přijde závažný záchvat způsobený cukrovkou, s kterým si asi únosci neporadí. Jenže udělat jednoduchý test na jediném vzorku, co měli k dispozici, se ukázalo jako něco, co ve společnosti Paula nebude tak prosté.

Soudní lékařství 8

19. listopadu 2013 v 16:31 | Ann Taylor
Lékařské posuzování při poškození života a zdraví

Přednáška na toto téma byla více než soudnělékařská spíš trestněprávní a pro mě tedy nepřinesla mnoho novinek, ale i tak jí rozhodně označuji za zajímavou, protože mě baví i teorie, pokud je o věcech, které nejsou nuda. A věci jako vraždy, zabití nebo týrání nuda rozhodně nejsou, zvláště opepřené reálnými případy skončivšími na pitevním stole v Plzni.

Možná to bude horší 6

17. listopadu 2013 v 12:48 | Ann Taylor
Paul byl naštvaný na to, že Jenna je spokojená s Adamem Rossem a jemu podrývá jeho svět, který potřebuje stabilní, a tak se vydal na místo, kde si připadal mezi svými. Vynořila se tam ale nečekaně nepříjemná situace. A ukázalo se, že Jenně to přeci jen není lhostejné.

Tato kapitola se víc než jí ale přesto věnuje Paulovi a vykresluje tak kousek obrázku o tom, jaký je a co má rád.

Design, co tu ještě nebyl

15. listopadu 2013 v 18:40 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Prostě design, který je víceméně autorský. Protože jsem na něj fotky nestahovala.
Jak se mi totiž podařilo odstranit odsud fanouškovské záležitosti na blogspot a toto je blog jen čistě o mých zájmech, rozhodla jsem se, že není vhodné mít tu pořá Dextera. A tak jsem se pustila do nového designu. Tentokrát ho ale nemůžu ani nijak pojmenovat, protože je to vlasntě.. "Já design". Má asi vyjadřovat ze všeho nejvíc to, že je o tom, co mě zaujme, nebo co mě baví, a že se v tom klidně pokuchám.
A řeknu vám, na vlastní kůži jsem si zkusila, jak se "vyrábí" modelky.

Soudní lékařství 7

12. listopadu 2013 v 16:38 | Ann Taylor
Alkohol
Drogy
Řízení pod vlivem

Dnes pro vás mám šest stránek o tématu, které by vás mohlo docela dost zajímat, protože je nesmírně rozšířené.
Jedná se o alkohol, drogy a požívání těchto látek, když vlezte za volant.

Bude to romantický

9. listopadu 2013 v 16:59 | Ann Taylor |  Mé příběhy
řekl jí, ale vlastně nemusel. Zprvu se zarazila. Představovala si nějaké běžné místo. Park, kino, diskotéka, čajovna, nebo třeba rampa na hřišti či stržená závora u rybníka, z níž se už dávno stala provizorně věčná lavička. Ale sejít se na hřbitově? Nebyli by první ani poslední, ale stejně se zeptala, jestli to myslí vážně.
Jenže potom si uvědomila, že jí vůbec nezáleží na místě, ale hlavně, že tam bude s ním. A na hřbitově je vlastně nebude otravovat křik ani jiný hluk, nebudou tam auta, nebudou tam pobíhat děti, nebudou se na ně dívat dospělí tím protivným pohledem, který jako by pátral po známkách toho, že dělají něco nepatřičného, a rovnou je také odsuzoval, a nebude je rušit vůbec nic, protože nebožtíci obvykle neprotestují.
A bude to romantické.

Možná to bude horší 5

8. listopadu 2013 v 17:19 | Ann Taylor
Původně jsem chtěla napsat novelu na téma týdne a připravit recenzi na první díl Milénia, ale neplánovaně celé dopoledne vyřizuji reklamaci a jeden hovor za druhým a na návštěvě u kamarádky jsem se zakecala asi o dvě hodiny víc, než jsem plánovala, takže z toho sešlo, a vy si můžete přečíst místo novely další díl o Jenně a Paulovi.

Začíná to tedy randem s Adamem. Jenže to se tak docela nepovedlo, samozřejmě kvůli Paulovi, a ten se s tím vyrovnával po svém. A oba dva si také začali pár důležitých věcí uvědomovat.

Soudní lékařství 6

5. listopadu 2013 v 16:14 | Ann Taylor
Střelná poranění

Musím (celkem bohužel) konstatovat, že dnes jsem se o zbraních dozvěděla mnohem víc v předmětu Soudní lékařství, než v lajdácky vedeném předmětu Kriminalistika při přednášce na téma balistika.
A dozvíte se i vy.

Jen tak krátce k věku

4. listopadu 2013 v 3:59 | Ann Taylor |  Její Velkoúžasnolepost
Je mi dnes dvaadvacet, jsem ve čtvrťáku na vysoké, spousta lidí to nechápe a já jsem spokojená. Asi tak by se to dalo všechno shrnout.

Momentky ze hry 17

3. listopadu 2013 v 12:07 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Mám rozehráno několik her krom rodiny Dereka Halea a kolikrát se stane, že ty jsou mnohem zajímavější a ztřeštěnější. Jako třeba teď a proto vám opět přináším screeny ne z konkrétní hry, ale směsku z několika různých, kde zkouším, co se všechno může stát.

Čarodějnice se naučila měnit simíky v žáby.

Možná to bude horší 4

2. listopadu 2013 v 9:03 | Ann Taylor
Jenně se po dlouhém a únavném dni v laboratoři věci docela hodně vymkly z rukou a ona sama jen zírá, co provádí. A aby se s tím něco vyrovnala, provede další věc, kterou doufám, že všechno zahladí. Ale zatím si moc neuvědomuje, že dělá jen jednu hloupost za druhou, a že některých bude docela litovat.

Ale samozřejmě za to může Paul. A možná dokonce, že i on se trochu mění. Nebo alespoň něco v něm, i když to asi jen tak nepřizná.