Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Prosinec 2013

Momentky ze hry 18

26. prosince 2013 v 9:03 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Dnes jde opět o směsku, a to Starkových, osamělé upírky a nové průhledné obyvatelky jejího domu. Ve dvou zbývajících rodinkách, za které krom Dereka hraju, se totiž odehrálo dalších pár zajímavých událostí a já je musela zaznamenat.

Narodil se malý Kurt Stark a jeho nejoblíbenější hračkou se stal lední medvídek. A navíc má strašně roztomilý obličejík.

Zdraví Vánoční letka

24. prosince 2013 v 8:57 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Tenhle článek jako tradičně píšu dřív, i když teď ne o tolik dřív jako dřív. Prostě ho píšu včera. Hned poté, co jsem se vrátila z pošty.
To totiž doma zazvonil bratr, že musí ještě na poštu, ale že tam musím jet taky kvůli nějakým balíkům, o kterých jsem neměla ani tušení, doteď nevím, co je v nich, jen vím, že potřebovali moje jméno a mou občanku. Asi takhle nějak začíná mafie. Navíc jsem tam byla jako to největší strašidlo v moderních dějinách, jelikož sprchu spolu s mytím vlasů, které proběhlo naposledy v pátek, jsem si chtěla dát až po vytírání, což jsem jaksi nestihla, takže mé neumyté vinou laku nerozčesatelné vlasy musely vypadat úžasně. Pokud ten význam vezmete z ruštiny.

Získaj nesmysl za nesmyslem

21. prosince 2013 v 14:44 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Hlavně, ať kupují.
To je logika spousty řetězců a opravdu jde často o absolutní nesmysly.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Kydni sem a prskej tam

12. prosince 2013 v 11:40 | Ann Taylor |  Téma týdne
G. B. Shaw řekl, že pesimisté věří, že všichni lidé jsou stejní mizerové jako oni, a nesnáší je za to, a já si to samé myslím o každém, který ku příležitosti tématu týdne Češi kydá na Čechy a ČR špínu. Oni jsou buďto zvyklí kydat ji už tak dlouho, že už nic jiného než ty smrduté hory kolem nevidí, a nebo to napsali proto, že to píšou a opakují do zblbnutí i další, ale každopádně nejde o nic jiného, než že jsou sami Češi a tedy popisují sami sebe a své blízké okolí. Předně oni patří mezi ty, jež tak haní, a při tom jsou přesvědčeni, že jen oni jsou to zrnko zlata na kupce hnoje.
No, jak by řekla moje bývalá němčinářka: To je ale VÁŠ omyl.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Češi.

Soudní lékařství 11

10. prosince 2013 v 10:19 | Ann Taylor
Identifikace
Medicínské právo

Poslední přednáška ze soudního lékařství se týká dvou velkých témat.
Prvním je identifikace, kde se dozvíte, co se při ní vlastně zjišťuje a jak se postupuje v případě, že se nalezne hnilobně nezměněné tělo a nebo kosterní nález, popřípadě tělo tak hnilobně změněné, že se musí postupovat stejně, jako při kosterním nálezu. Zjistíte, co se dokumentuje, podle čeho se dá určit věk, výška, pohlaví nebo proč je krom DNA nejdůležitější stomatologický nález. Také zjistíte, jaké termíny používá policie při popisu osoby co se týče její podoby, tedy jaké typy postavy, očí, nosu a podobně policie při sestavování portrétu používá.

Blogová cochcárna

8. prosince 2013 v 10:29 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
A nejde zrovna o cochcárnu uživatelskou, protože pro ni byla tahle služba patrně koncipována. Každý si sem přidává co chce, často bez ohledu na přidání někým jiným a jeho přidání přidané hodnoty. A to mě netrápí. Příspěvky v diskuzích na novinových serverech, kdy se lidé často ohánějí otřepanými a vytřepanými slovy 'když se ti to nelíbí, tak to nečti' mi vyvolávají na rtech úsměv, ale to jsou diskuze, kde se z lidí 21. století stávají divoši 6. století pnl. A tady na blogu opravdu to, co se mi nelíbí, nečtu.

Chci ale mluvit o chocárně administrativní, poskytovatelské, serverové, základnové, zkrátka té, kterou si z toho uělal systém. Nevím totiž, jak nejlépe to nazvat. Nejsem tak ajtý zběhlá, abych znala přesný význam internetových pojmů administrátor, provozovatel, server, úložiště, noob, geek, nerd. Ale víte, co asi myslím.
Už jsem se zmiňovala v tématu provokace.

Soudní lékařství 10

3. prosince 2013 v 17:30 | Ann Taylor
Toxikologie

V dnešní přednášce zjistíte, co to toxikologie je, jak definuje základní pojmy jako jed, smrtelná dávka, aplikace jedu, otrava, jak otravu dělí, jak se určuje, že jde o otravu, a především jakými látkami se člověk tráví nejčastěji.
Jsou to alkohol, metylalkohol, etylenglykol, drogy, léky a oxid uhelnatý. A protože o alkoholu a drogách si můžete dost detailně přečíst i v minulých přednáškách, a to včetně o řízení pod vlivem, nejvíc informací se dozvíte právě o otravě oxidem uhelnatým.