>>Přestěhováno na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Prosinec 2013

Momentky ze hry 18

26. prosince 2013 v 9:03 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Dnes jde opět o směsku, a to Starkových, osamělé upírky a nové průhledné obyvatelky jejího domu. Ve dvou zbývajících rodinkách, za které krom Dereka hraju, se totiž odehrálo dalších pár zajímavých událostí a já je musela zaznamenat.

Narodil se malý Kurt Stark a jeho nejoblíbenější hračkou se stal lední medvídek. A navíc má strašně roztomilý obličejík.

Soudní lékařství 11

10. prosince 2013 v 10:19 | Ann Taylor
Identifikace
Medicínské právo

Poslední přednáška ze soudního lékařství se týká dvou velkých témat.
Prvním je identifikace, kde se dozvíte, co se při ní vlastně zjišťuje a jak se postupuje v případě, že se nalezne hnilobně nezměněné tělo a nebo kosterní nález, popřípadě tělo tak hnilobně změněné, že se musí postupovat stejně, jako při kosterním nálezu. Zjistíte, co se dokumentuje, podle čeho se dá určit věk, výška, pohlaví nebo proč je krom DNA nejdůležitější stomatologický nález. Také zjistíte, jaké termíny používá policie při popisu osoby co se týče její podoby, tedy jaké typy postavy, očí, nosu a podobně policie při sestavování portrétu používá.

Soudní lékařství 10

3. prosince 2013 v 17:30 | Ann Taylor
Toxikologie

V dnešní přednášce zjistíte, co to toxikologie je, jak definuje základní pojmy jako jed, smrtelná dávka, aplikace jedu, otrava, jak otravu dělí, jak se určuje, že jde o otravu, a především jakými látkami se člověk tráví nejčastěji.
Jsou to alkohol, metylalkohol, etylenglykol, drogy, léky a oxid uhelnatý. A protože o alkoholu a drogách si můžete dost detailně přečíst i v minulých přednáškách, a to včetně o řízení pod vlivem, nejvíc informací se dozvíte právě o otravě oxidem uhelnatým.