Má další tvorba:
Dvacátá část fanpovídky Dračí píseň z Písně ledu a ohně
Recenze filmu Midnight Man


>>Blog přestěhován z valné většiny na tayloroviny.blogspot.com<<


Duben 2014

Momentky ze hry 21 - Delko - Speedle

23. dubna 2014 v 18:21 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Jak už jsem zmínila minule, vymazala jsem spoustu ribrik se screeny ze Simíků, a s nimi i obrovskou rubriku domácnosti Delko-Speedle. Přišlo mi to správné, protože drtivá většina screenů obsahovala nezajímavé výjevy, které něco znamenaly jen pro mě a bývalou blogerku Jeanette Croft, s níž jsem se na vytváření příběhu podílela, ale některé se stále dají trefně okomentovat nebo zachycují zajímavou situaci, a proto sem znovu přinesu i výběr těch nejlepších z dávno ukončené hry.

Nejdřív jsem hrála s pouhou základní, ale brzy jsem si pořídila datadisk Po setmění a hodně jsem se do hraní zabrala, protože nevídaným způsobem rozšířil moje možnosti.

Třeba začalo být možné zajít si na vodnici.

Momentky ze hry 20

19. dubna 2014 v 10:07 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Abych tu neměla tak zbytečně roztahanou rubriku se Simíky, tak jsem všechny skončené rodiny vymazala a nechala tu jen nějaké zajímavé momentky, co mě nějak zaujaly nebo pobavily. Ale na druhou stranu je škoda nechat všechny staré screeny, co dřív byly v jiných rubrikách, odváté větrem změn, a tak ty z mého pohledu nejlepší sem ještě nahraju. Je to převážně z doby, kdy jsem si dělala rodiny kriminalistů z CSI seriálů tak, jak by se mi párování líbilo nejvíc. A nutno podotknout, že většinou to tak stejně skončilo.

Radši nechtít vědět, co si Eric Delko myslí, že dělá.

Knihomolům sekám ruce!

18. dubna 2014 v 15:24 | Ann Taylor |  Téma týdne
A to myslím smrtelně vážně. Protože stejně, jako šatník po nájezdu mola je samá díra a zničený kousek, knihovna po nájezdu knihomola je samá mezera a zruinovaná díla. A za to bych vraždila, upalovala zaživa, sekala ruce, nohy a další výrůstky a nasazovala španělské boty. Na nos.

Mám ráda knížky. Některé miluju, některé jsou chvíli fajn, některé respektuju a některé jsou totální škvár, a všechny mají u mě doma zastoupení. Harryho Pottera a Kroniky Prydainu čtu pořád dokola a nedělalo mi problém koupit, bleskově pročíst a pak to číst ještě dvakrát hned za sebou velmi důkladně. McBaina a Suzukiho si možná ještě někdy přečtu, ale zrovna po hlavě se do toho nehrnu. Zato Interview s upírem už asi znovu otvírat nebudu, i když to špatné není, a Upíří deníky jsem prodala, protože to se pochválit jednoduše nedá, když víte, že Smith je svéprávná a zdravá ženská. A takhle bych mohla zařadit každou jednotlivou knížku, co se na mě jeví z knihovny, a i každou, kterou jsem si stáhla a už vymazala, nebo stále přechovávám a vymazat nehodlám, jako třeba Jurský park. A když k tomu přičtu i všechny, co jsem přelouskala díky výpůjčce z knihovny, není jich zrovna málo (tady zrecenzovaný je jen vzorek).
Přesto nejsem knihomol. Jsem možná knihofil, odborně tedy bibliofil, ale určitě ne knihomol.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.

Článek na téma Knihomolství.