>>Přestěhováno na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Duben 2014

Momentky ze hry 21 - Delko - Speedle

23. dubna 2014 v 18:21 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Jak už jsem zmínila minule, vymazala jsem spoustu ribrik se screeny ze Simíků, a s nimi i obrovskou rubriku domácnosti Delko-Speedle. Přišlo mi to správné, protože drtivá většina screenů obsahovala nezajímavé výjevy, které něco znamenaly jen pro mě a bývalou blogerku Jeanette Croft, s níž jsem se na vytváření příběhu podílela, ale některé se stále dají trefně okomentovat nebo zachycují zajímavou situaci, a proto sem znovu přinesu i výběr těch nejlepších z dávno ukončené hry.

Nejdřív jsem hrála s pouhou základní, ale brzy jsem si pořídila datadisk Po setmění a hodně jsem se do hraní zabrala, protože nevídaným způsobem rozšířil moje možnosti.

Třeba začalo být možné zajít si na vodnici.

Momentky ze hry 20

19. dubna 2014 v 10:07 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Abych tu neměla tak zbytečně roztahanou rubriku se Simíky, tak jsem všechny skončené rodiny vymazala a nechala tu jen nějaké zajímavé momentky, co mě nějak zaujaly nebo pobavily. Ale na druhou stranu je škoda nechat všechny staré screeny, co dřív byly v jiných rubrikách, odváté větrem změn, a tak ty z mého pohledu nejlepší sem ještě nahraju. Je to převážně z doby, kdy jsem si dělala rodiny kriminalistů z CSI seriálů tak, jak by se mi párování líbilo nejvíc. A nutno podotknout, že většinou to tak stejně skončilo.

Radši nechtít vědět, co si Eric Delko myslí, že dělá.