Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Květen 2014

Životní proměny blogu

25. května 2014 v 13:28 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Projížděla jsem si takhle těch několik málo wallpaperů a obrázků, co jsem kdysi splácala dohromady, a při tom jsem si všimla, jak důkladně se něco změnilo. Ne ani tak jejich motiv, ten je pořád stejný, v drtivé většině jde stále o CSI, ale změnily se ty, které používám na design tohoto blogu. Či spíše vyvinuly. A tak jsem se rozhodla vydat takovou malou vzpomínkovou galerii, kde je to velmi dobře vidět (samozřejmě nechám v článku jen zmenšené náhledy a ne úplně všechny, protože ty nejhorší první pokusy jsem si neuložila).

Momentky ze hry 22 - Delko - Speedle

6. května 2014 v 12:53 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Já na blog nekašlu, fakt že ne, to přísahám na poslední špetičky cti, co ve mně snad někde zbyly. Jenže přišly zkoušky a zápočty a já tak nějak nemám čas ani učit se na některé z nich, natož vymýšlet a psát články. A ne, že by nebylo co. Mám připravené něco k letošním slavnostem svobody, jenže to je třeba nejdřív upravit fotky a připravit krátké video a to nemám kdy, půjdu na apetit festival, jenže hned poté se budu zase muset učit, mám tu něco k recenzování, jenže přednost dostali kvalifikační problém s mimořádnými opravnými prostředky trestního procesu.

A tak alespoň přináším druhou část vybraných screenů z domácnosti Delko-Speedle, tentokrát už i z doby, kdy jsem udělala z některých členů upíry. V datadisku Po setmění je to totiž jediná volba a další nadpřirozené bytosti přichází až s Obludáriem, které v době této rodinky bylo teprve hudbou budoucnosti.