Má další tvorba:
Recenze knihy Drákula
Recenze knihy DrákulaSen o gepardím špionovi
Článek o schvalování násilí Pověste ho a tlučte po koulích


>>Blog přestěhován z valné většiny za lepším, na tayloroviny.blogspot.com<<


Rabováním za spravedlnost!

27. listopadu 2016 v 12:03 | Ann Taylor |  Přemýšlím o světě
Ale čí spravedlnost?
Ač jdu zase s křížkem po funuse, páč jak už jsem říkala, jsem vždy prudce aktuální, asi jako Internet explorer ve Vistách, jenže stále cítím potřebu se k této otázce vyjádřit. Dnes jen krátce, pravda, ale přesto. Popadněte hrozinky v čokoládě nebo něco jiného prvněadventněnedělního, otevřte celý článek, překonejte zklamání, že neobsahuje hlody z mého života, protože ten chystám na jindy, když se mi jich zase pěkných pár urodilo, a hurá do čtení.

Zbytek článku si přečtěte >>zde.
 


Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 29. listopadu 2016 v 11:12 | Reagovat

Vcelku mě to pobavilo a souhlasím s tou základní myšlenkou, ale myslím, že u našich cikánů (a ne nebudu jim říkat Romové, protože si to stále drtivá většina nezaslouží) je to něco trochu jiného. Nebo alespoň já osobně, po tom všem, co jsem s cikány zažila, je vnímám jako opravdu hodně hodně špatnou havěť. A myslím, že většina těch, co demonstrují, to mají stejně. Takže tam se nikdo nesnaží ukázat, že jsou lepší než cikáni (protože ví, že jsou lepší, nebo jsou o tom aspoň přesvědčení), ale spíš dát najevo, že pokud někdo může likvidovat a rozebírat český stát, pak jedině Češi. Nevím, jestli jsem to napsala pochopitelně. :D Ale jedna věc je, když pár Čechů občas krade, někoho zabije ze žárlivosti nebo kvůli prachům, gamblí a dělají bůh ví co - jo, je to hnus, není to správné, ale pak je tu ta druhá věc: Že cikáni ani v podstatě jiný životní styl nemají. Jen se množí, kradou a žijou z dávek a toho, co  komu čórnou. To není tak, že by mezi nimi bylo pár neslušných výjimek, které by vrhali na zbytek stín, to je tak, že většina je ten stín. A v něm musí žít pár slušných, o kterých ovšem nikdo neví.

Co se Trumpa týče, děsí mě spíš, jaký dopad to bude mít na Evropu. S tou jeho politikou... :/

2 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 29. listopadu 2016 v 11:39 | Reagovat

[1]: Máme bezproblémové cikánské sousedy. Takže "nikdo nezná" bych neprohlašovala. A pořád to vidim stejně.  Že cikáni mají kvůli životnímu stylu hovad táhnout budu řvát při hovadském chování? To pak nemám žádnou váhu,  když se snižuju na stejnou úroveň. A "mně nikdo v Čechách krást nebude, to jenom já", pardon,  ale to je na facku. Normální by snad bylo jen používat tu první část věty.  Proč se spokojit s tím,  že někdo to prostě dělat bude (a ať je to pak aspoň ten slavný "pravověrný bílý Čech), když normální by bylo nespokojit se s tím vůbec.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama