>>Přestěhováno na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Momentky ze hry 36

31. prosince 2016 v 22:03 | Ann Taylor |  Screeny The Sims 3
Jako poslední článek roku jsem zvolila jednoduché obligátní screeny ze Simíků. I když, jednoduché? Situace, do kterých se mí simíci dostávají, nikdy jednoduché nejsou. Spíš šílené nebo ulítlé, ale jak také jinak, když je hraju já?

Však co třeba začít rovnou vznášející se bosou... no, napadá mě k tomu jen buddhistický mnich říznutý samurajem v utajení, když to vidím.


A to mí simíci ani nemusí být mniši. Taková čarodějnice si třeba usmyslela, že si umíchá lektvar, s jehož pomocí se zbaví svého šéfa a rychle vyšplhá na jeho místo. Už se toho nemohla dočkat!

Jenže zapomněla, že je nezaměstnanou spisovatelkou na volné noze, a tak po jeho pozření začala neúnavně pracovat na svržení sama sebe. Zjevně velmi produktivně.
"Kde je sakra suk shift?!"

Džin Valarr zatím bláznil neméně. Vyrazil si užívat do místního sportovního centra, kde mají i tuto adrenalinovou... zvratkokouli, podle toho, jak rychle se točí.

A nejspíš mu to trochu dlouhodoběji pocuchalo nervy. Od chvíle, kdy vylezl ze zvratkokoule, dokázal myslet jen na jedinou věc. A bylo mu jedno s kým. Ženská, chlap, šiška, duch, záleželo jen, co potká první.
"Hele, průsvitná fešando, nepůjdem do postele?"

A nic nevadilo, že důchodkyně mrtvá věkem nejprve neprojevila zájem.
"Slavný Valarr Matarys přece, to jsem já!"

Její ledové, nehmotné a nebijící srdce totiž obměkčil docela snadno.
"Slavný Waldemar Matuška, panáčku? Aaach!"

"No spíš Valarr Matarys..."
"Tak to mi honem dej pusinku!"

Jenže spolu s věkem zhoršeným sluchem se u duší důchodkyně objevily i další nectnosti stáří, na které pošla, a kromě svého jména zapomněla i co se při takové pusince dělá. Teprve když se ukázala i Valarrova zesnulá upíří manželka Darla, která i ve smrti musí perfektně ladit s ložnicí, téměř zaskóroval...

...dokud nepřišlo v tu nejméně vhodnou chvíli ráno, duší zhouba, a Darla chtě nechtě nezmizela do svého hrobu. Vdovec Valarr měl zkrátka smůlu a nezbylo mu, než v tichosti rozjímat, zda by to neměl rozchodit.

A to ještě musel poslouchat z vedlejší haly divkou rozlučku se svobodou své mladé dcery, která ji pojala vskutku dle současných trendů. Možná ale měla zvolit nějaký jiný styl, neboť její přátelé měli asi úplně jiné myšlenky a jiné ladění než na dva kroutící se vojáčky v trenkách.
Jedna kamarádka byla až příliš soucitná, ("Pan Valarr se musí cítit hrozně, taky vím, jak to bolí, když před vámi i duchové utíkají!"), druhá až příliš unavená ("Už jsem tři dny nespala, mám pytle pod očima a ksicht mi celej zmodral, proč že jsem vůbec přišla?") a nejlepší kamarád až příliš... mužný ("JEŽIŠMARJÁ! TADY PO TOM SKLE LEZE BROUK!").


A ani ve vlkodlačí rodině nebylo projednou všechno ideální, a to ani když si manželé vlkodlačice Theobara a vlkodlak Nepochybně-stejně-blbé-jméno-které-si-už-nepamatuju společně vyrazili do obchodu s elixíry. Nepochybně-blbé-jméno se totiž dlouhou, únavnou procházkou unavil, a tak se uvelebil do houpacího křesla u krbu, z něhož měl skvělý rozhled. Třeba na údržbářku, jež přišla opravit kasu.
"Tak od té bych si nechal profouknout trubky..."

Ovšem Theobara, kterou namáhavá romantická procházka také zmohla a dohnala až k přeměně do vlkodlačí formy, si toho dobře všimla. Dle její reakce se Nebochybně-blbému-jménu asi nedá moc divit.
"Co stojíš mýmu manželovi před frňákem, ty blonďatá flákoto?!"
"Předstíraný spánek vyřeší každý problém..."

A nedá se divit nejen tomu, že raději ihned předstíral spánek, aby byl z obliga, ale ani tomu, že jak mohl, utekl na ryby, což je činnost známá pro svůj klid, nepotřebnost společnosti a čas k přemýšlení. Tedy pokud nejste zrovna vlkodlak, zřejmě.

Krom toho, že sežral zlatou rybku i se šupinami se totiž nakonec nedá říct, že by ho čas strávený ve vřesu u rybníka nějak uklidnil. Jakmile totiž dorazil domů a Theobara opět zavrčela, nervy mu vytekly definitivně.
"Tajtrdlík?! Já že jsem tajtrdlík?! Ty seš tajtrdlík!"

"Za prvý nevim, co to je, a za druhý mě to uráží!" (Čteno s vrčením a basem.)
 


Komentáře

1 Necroparanoia Necroparanoia | E-mail | Web | 2. ledna 2017 v 0:15 | Reagovat

Nasranej vlkodlak a párty po sexu s duchem... Geniální :D a proto milujeme Sims :D

2 Eleanor Eleanor | E-mail | Web | 3. ledna 2017 v 17:24 | Reagovat

:D Simíky jsem nehrála léta a skoro jsem zapomněla, jaká to může být legrace :D Vtipný článek :D

3 Eliss Eliss | Web | 4. ledna 2017 v 19:13 | Reagovat

Sims mám ráda, ale jsou pro mě hrozně návykoví :-D

4 Baryn Baryn | Web | 10. ledna 2017 v 1:17 | Reagovat

Nikdy jsem se u screenshotů z TS tak nepobavila. :D Umíš to perfektně okomentovat.
Já hraju TS2, zatím mi z té série vyhovuje nejvíc, i když ke čtyřce jsme se vlatsně pořádně nedostala, jen jsem četla hodnocení.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama