Má další tvorba:
Recenze filmu Temná věž
Třetí část fanfikce z CSI:Miami - Každému co jeho jest


>>Přestěhována na tayloroviny.blogspot.com, povídky na ann-taylor-story.blogspot.com, blog.cz je zoufalý<<


Novinky roku dvoutisícího osmnáctého

28. února 2018 v 13:48 | Ann Taylor |  Co se s blogem děje?
Asi je to celkem zbytečný článek, ale řekla jsem si, že je nefér nechat tady všechno mizet a nic nevysvětlit. Třeba vás tak i nechat myslet, že odsud články mizí samy od sebe a že má aktivita už není vůbec žádná. Že se blogu nevěnuji a ten se zbláznil. No, je to pravda zčásti - zejména tento týden, protože jsem odnesla noťas do servisu a stále ještě čekám na zprávu, co mu je a kolik by stála oprava. Protože on je ten, kdo se zbláznil. A na mém tabletu... teda spíš minitabletu se nemůžu na blog přihlásit. Ať dělám co dělám, blog.cz je adresa, nad kterou lenovo zřejmě ohrnuje nos.

Na tom ale moc nesejde, protože na mém blogspotu publikuji svým normálním tempem. Normálním v posledních letech. Tedy "pár" článků za měsíc. Sem tam něco. Což, myslím, naprosto stačí. Dokonce tam mám článek v rozepsaných a jen čekám na návrat noťase, abych ho mohla naformátovat. Jé! To dlouho nebylo! Jenže si možná vzpomínáte, jak jsem tvrdila, že i když téměř vše přesunu na blogspot, zachovám paralelní existenci. Pak jsem trošku názor změnila a články, které se objevily na blogspotu, jsem tady umázla a umístila k nim odkaz. Přijde mi to jako naprosto v pořádku. Proč ne. Ovšem teď jsem změnila názor radikálněji a zdá se mi zbytečné mít tu řadu článků o jednom odstavci a odkazu. Zvlášť, když je jich tolik.

Vymazala jsem tedy všechny ukázky grafiky a focení, recenze na knihy a recenze na komedie. Následovat budou i ostatní filmové recenze, ale u nich mi chybí ještě pár přesunout na blogspot, takže ty si počkají, až se mi vrátí noťas. Tím se obsah tohohle blogu zúží na ještě ne zcela naprosté minimum. Váhala jsem nad tím. Nejsou to tak moc komentované články, ale jsou docela vyhledávané. Jedna recenze dokonce funguje i na e-shopu, který na tenhle blog odkazuje, a smazáním článku bude odkazovat na neexistující stránku. Ale pak jsem nad tím mávla rukou. Paralelní život, jaký jsem s tímhle blogem předvedla, nemá vůbec žádný smysl. Blíží se tedy nejspíš doba, kdy vymažu i přesunuté názorové články (u nich sice stále mám nostalgický argument s mnoha komentáři, takže možná začnu těmi nekomentovanými, a taky ten, že mnoho z nich bylo přiřazeno k tématu týdne, ale jakmile do toho jednou říznu, tak to ustane) a možná i články na téma týdne samotné a články o mém životě. Ostatně, téměř ze všech je už pahýl s odkazem. A znovu opakuji, kvůli komentářům se takový ani nevyplatí. Ale o tom ještě popřemýšlím.

Nicméně mým ideálním cílem je zcela naprosté a neparalelní minimum. Takže Simíci (ačkoli netuším, jestli jejich rubriku obnovím, když jsem měla potíže s instalací hry na nový noťas a po jeho opravě se mi asi bude chtít hrabat v systému ještě méně), staré přednášky, ke kterým mě napadá přidat pár článků z oboru - ohledně základních procesních záležitostí soudního jednání a smluv, s kterými se snadno můžete setkat i vy, a myslím, že by to bylo užitečné, takže bych nakonec tuto rubriku ukončenou spolu se studiem mohla oživit, rubriku o událostech na blogu, které nemá smysl rozebírat na blogspotu, možná, výjimečně, nějakou povídku, které už jsou tu načaté, nebo nějakou krátkou novelu, a... to je asi všechno. Jo, to je všechno. Prostě takové upozornění, proč to tady stagnuje, a že jinde to žije dál.

Víte, po tom osudném rozhodnutí z loňského srpna, kdy mě stav blogu.cz nakrknul až k odchodu, jsem si dlouho říkala, že možná budu litovat. Že stejně budu pořád psát sem, že stejně budu pořád komentovat s odkazy sem a že možná ujde na neaktivitu spíš blogspot. A že mě bude iritovat, jak jsem ho náhle a zbytečně zakládala. Měla jsem s ním bohaté zkušenosti. Jak opakuju asi po milionté, mám na něm roky archiv povídek a encyklopedii CSI. Takže jsem věděla, o kolik jednodušší je na něm práce, zvlášť, když věčně nevyhazuje error a neztrácí vám články. Až teprve s pravidelným používáním, protože encyklopedie i archiv byly spíš jen nárazové záležitosti, se ale naplno projevilo, o kolik lepší je. I se všemi sliby, které opět přišly s novou adminkou. Nedá se totiž říct, že by se ledy vůbec nehnuly, ale žádná sláva to taky není. Autorský klub je v háji, a ačkoli stále můžu vidět články jeho členů, neseženu ani seznam členů. Články dne a blogy dne občas visí hodně dlouho, na Srdci vyjde jeden článek za dva měsíce a když zabrousím mezi nejnovější články, spíš na mě vyjukne "nic nenalezeno" než odkazy. Nebo že by přestala vypadávat administrace, to se říct nedá. A hlavně tu vidím pořád dokola jedny a ty samé tváře, a to člověka taky nebaví. Odliv na blogspot v druhé polovině loňského roku byl z hlediska náboje a chuti k pokračování na tomto hostingu velmi zdrcující. Takže nelituju.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama